bugün

bence tanışır tanışmaz istenmesi daha makuldur.
(bkz: ilişkide osurma evresi)
bir kadın olarak böyle bir baslık acılmasını bile saygısızlık olarak algılıyorum efendim. bu ne sacmalık ya? sen benim memelerimi görüp -alt tarafı meme yahu- tahrik olup, osbir cekip bosalıyorsan vah senin haline, abazalıktan ölmüssün be yavrum. bi insan meme görünce neden tahrik olur? ben sahsen penis görünce tahrik olmuyorum??? ne bileyim siz erkekler cok basitsiniz gercekten bu konuda. uzun lafın kısası; meme fotosu isteyen erkek serefsizdir efendim. evet.

edit: eksileyenlerin tümünün abaza erkeklerimiz olduğunu düsünüyorumdur efendim. ikinci kez 'vah sizin halinize' diyorum. vah ki ne vah. evet.
3 vakte kadar. Kimisine 3 saat, kimisine 3 ay, kimisine 3 sene.
Partnerin Memelerini görüp dokunma aşamasını geçince istedigin zaman resim isteyebilirsin.
- selam 46363636. Entariniz çok güzelmiş eminim memeleriniz daha güzeldir.
5 gün sabrederseniz mütüş memeleri görebilirsiniz.
Karşıdaki harunun Google görsellerden bi tane resim bulup sana gönderebilmesi için ihtiyaç duyduğu kadar süre. .
ooo sözlük casanova'ları iş başında.

görsel
Tanışmadan sonra ilk üç gündür.

Üç gün içinde memesini görmediğiniz karıya asla zaman ayırmayın ondan bir bok olmaz.

Helede 30 yaş üstüyse bir meme görene kadar kedisinden ojesine içtiği kahveye aldığı çiçeğe kadar 1000 farklı foto Görürsün zaman kaybı gerek yok amk.
genelde ayak fotosu sürecinde bana otomatikman geldiği için, ekstradan pek fazla ayırmama gerek olmayan süredir. bazen duruma göre değişebiliyor tabii.
istemek değil de konuyu öyle bir noktaya getirmek lazım ki karşındaki atsın fotoğrafı.