bugün

pixlr o matic uygulamasındaki fotoğraf efekti. pembemsi bir renk katar fotoğrafa üstlerdende hafif bulanıklık verir. evet.
takip ettiğim 3-5 yazardan biri, vurucu tespitleri, nev-i şahsına münhasır bilme biçimi, kültürel yetkinliği sola kavisli muz ortaları, çıkarılması imkansız backhandleri, rakibi kontrpiyede bırakan topsuz koşuları ile olağandışı eserler ortaya koyuyor.
entrylerini okumadan güne başlamam, başlayanlardan da hoşlanmam.
velhasılı badi tuşu olsa direk eklerim. pm pls.
(#21336429)

klasik fb taraftarı. şike olayına iftira dedi. bütün dünya, uefa, cas onayladı şike var diyor. bir tek siz yok diyorsunuz. alemin doğrusu sizsiniz ya.
fenerli çirkef yazar. siz önce yediğiniz bokları temizleyin şikeciler.
uğruna dağları deleceğim yazar kişidir.

(bkz: karışma bende)
bir kız. sanırım. yani. heralde. galiba. evet.
milli ülküden ve ulus bilincinden yoksun bir yazardır.
acilen okuma yazma öğrenmesini temenni ettiğim yazar.
sevilen ve kulağa hoş gelen bir ismi nick yapmış yazar. ama hata da olmuş. bu nick ile girilen her entry mesaj kutusuna tecavüz sebebi böyle ortamlarda swh
la bi tane vardı bu isimden evlerden ıraktı ya hu. beyaz türkmüymüş neymiş kafa şişirirdi ancak. garip bişeydi ya insanın içi kalkıyodu. umuyorum o değilsin gideride yoktu üstelik senin umarım vardır.
ggaammzzee nickli yazar(çaylak) gibi uludağ sözlük abaza popülasyonu tarafından nicki altı şişirilmiş yazar.
verdiği eksinin çok önemli olduğunu sanan yazar.

(bkz: eksiliyorum eksiliyorum halen başlık acıyorlar)
adaşım olan yazardır. takma diğer uuserlerı onlar hep böyleler
nickinin cekim etkisine girmiş erkek yazarlarla ugrasmaktadır. ama önemli olan uzak kala- * *
bazı yazarların girdiği entryleri sonrası, allah'ım bu da ben de aynı havayımı teneffüs ediyoruz diye nida da bulunan yazardır.
Örnek
(bkz: hicbiseyebosunaiclenmeyenadam)
bildigin taciz edilmis yazardir. evet bildigin. *
özel mesajlardan bunalmış olan bir yazardır.
aydınlanmanın eşiğinde olan sözlük yazarıdır.
(bkz: ağla kızım ağla rahatlarsın)
An itibariyle sol framedeki butun baslıklar vs melissaa olmuş durumu yaratan melissaa adlı sözlük yazarıdır.
hakkında iyi yada kötü, kim ne düşünürse düşünsün diyip umursamayan yazardır.

not: Her lafa verilecek bir cevabım vardır. Lakin, bir laf 'a bakarım 'laf' mı diye, bir de söyleyene bakarım 'adam' mı diye !!! sözüyle özdeşimdir.
bengüzelbirkarıyım deyu nick alınması hissayıtı oluşturan yeni yazar.
sahi hani bir (bkz: beautiful and sexy) vardı ona ne oldu ??
An itibariyle melissaaa nın sözlükten ağlayarak kaçtıgı görülmüştür. * *
(bkz: kamil was here).
gammazlarin takip ettigi yazar nicki. *
güncel Önemli Başlıklar