bugün

melih gökçek içki referandumuna karşı çıkanlardan 'meyhaneciler' diye söz ediyor. yarın konu genelev olursa ne der acaba?
herkes gibi ankara'nın kaymağını yiyen ancak hizmette eden, kötünün iyisi olan belediye başkanı.

şu sıralar futbol federasyonu ile başı dertte, bu sefer işler yolunda gitmedi sanırım. aman neyse gülme yeter.
tipinde meymenet olmayan belediye adamı***..
Ankaranın Gururu .
Geceleri nasıl uyduğunu görmek istediğim bir belideye başkanı. Saçma sapalak işlerle ve hırsızlıkla baya bir ünlü bir belediye başkanıdır hemde. Hayatında ankara için verdiği bir kaç fikiri ahanda buraya yazmak istiyorum.
1- ODTÜ yıkılacak
2- Metro girişlerine kum torbası koyulacak (sel gelirde metroyu basar diye)
3- Doğal gaz saatlerinden kendine pay çıkarılacak ve parayı kendi cebine atacak birde insalara sizin için denilecek
4- Ankara'nın yarısını satın alınacak eğer ben alamazsan diye nerdeyse yarısı oğlunu olacak
5- Mafya gibi bir insan olduğu da herkese belli edilmeyecek.
savaş ay'ın sunduğu programların birinde,bir hayat kadınımız sinirlenip melih bey'e " 9 arkadaş bi araya gelsek senin gibi bir adam doğuramayız " demiştir.yerine oturmuştur.
- yedim ama bir sorun niye yedim?
+ niye
- ankara'dan bir şampiyon çıkmamış, dünya üzerinde başkentten şampiyon çıkaramayan tek ülke biziz onun için ankaragücü'nü yemeye başladım.
+ hacım ama çok yedin sen.
- yedim ama köprüde yaptım, lunaparkta yaptım, gençlik parkıyla özdeşleşen ışıklı devasa atatürk resmini bile kaldırttım daha napim lan.
aklını kullanamadığı belli olan arkadaşların yüzsüz bir ses kaydını daha büyük bir yüzsüzlükle savunduğu adam.

diyorum ya az bile yapıyor. böyleleri oldukça daha çok ve daha büyük kazıklar atmalı o kazığı süsleyip süsleyip bir daha atmalı.*
http://www.hurriyet.com.t...ndem/12679932.asp?gid=229
Timur'dan sonra Ankara'nın başına gelen ikinci felaket.

(bkz: Ankara savaşı)
Kılıçdaroğlu'nun dosyaları karşısında ter döken adam!
(bkz: sidney cristiano dos santos tita)
(bkz: başkan olsana başkan olsana istanbulada başkan olsana)

(bkz: allah korusun)
ankaranın kenesi,kuş gribi,domuz gribi,ölümcül virüsüdür. böyle bir adam herhangi bir makamda oturduğu sürece bu ülkede dürüst siyaset,yolsuzluk karşıtlığı,devlete güvenmek gibi kavramlar anlamsız olacaktır.
http://i.ensonhaberim.com/images/gallery/5042/4.jpg

bu ne lan?!?!
beni tırstıran adamdır. ödüm bokuma karışmıştır.
ankara kalesi'ne çıkıp ankara'ya iyice baktığınızda neden yıllardır başta olduğunu anlayabileceğiniz kişi. ankara sadece, çankaya, batıkent ve bahçeli değil ve geri kalanlar gerçekten ekonomik seviyesi düşük insanlar ve melih de iyi biliyor onlardan oy almasını. bu nedenle de yıllardır başta. istesek de istemesek de.
tam adının* kısaltması olan ve genelde emin çölaşan tarafından kullanılan i melih gökçek e kızmakta hakkı olmayan kişidir. sebebi da çoğu kişi tarafından biliniyor ;

http://forum.memurlar.net/topic.aspx?id=775500
seneler önce kendisinin de hazır bulunduğu canlı yayına telefonla bağlanan bir hayat kadınının, böyle yüce bir şahsiyeti doğurmanın ne kadar zor hatta imkansız olduğunu kendince ifade etmesine konu olan kişidir. kişi bu övgü dolu laflar üzerine çok duygulanıp gözyaşlarına hakim olamamıştır.
ankaragücü maçlarında tribünlerin kendisine dönüp:

tık tık tık kim o öcü demesini istediğimdir.
halkın cehaleti sonucu para babası olmuş ve olmaya devam eden kişi.
Ankaralı seçmenler sayesinde kendisini ankara nın sahibi zanneden kişidir.
i sanıldığı gibi hakaret içeren bir kelimenin kısaltılması daha doğrusu ilk harfi değildir. ismi i ile başlayan ve o i harfi ile ankaradaki her kapıyı açan adamın i'sidir.

melih'i de emin'i de sevmem..
i <3 melih gökçek.
ankara'nın başına gelmiş en büyük bela. aziz nesin'in zübükzade karakterinin ete kemiğe bürünmüş hali. hizmetlerinin sadece birkaçı: memlekette bitki kalmamış gibi italya'dan ithal edip refüjlere mazı dikmiş, mazıların büyük çoğunluğu da kurumuştur. nereye alt geçit üst geçit yaptıysa orada trafik tıkanmaktadır. bütün ankaralı'yı doğalgaz sayaçları ile dolandırmıştır. hava kirliliğinde rekor kırmış, zehirli kızılırmak suyunu gizli gizli içirmiştir. su kesintilerinin yaşandığı yaz ankara'lı tatile çıksın demiştir. odtü'den yol geçirmeye, kuğulu parkı yıkmaya kalkmıştır. hala başkandır.
Ne icin hala baskan oldugu bilinmeyen, insanlarin beynini utmeye devam eden (hatta cebinide)zat-i muhterem. son yaptigi toplu tasima zammi ile ankaranin kalbinde taht kuran gotcek nasil surprizler yapar diye bekler oldu..