(bkz: 168 melih)
uğur dündar ara verelim gibisinden bir sözüne melih gökçek verelim demiştir kulaklarım yanılmıyorsa.
melih gökçek'in zabıtaya yakalanan seyyar satıcı gibi sürekli bir itiraz halinde olduğu maç. melih bir sussa da kemal kılıçdaroğlu sorusunu bitirse...
kılıçdaroğlu "gelecem! gelecem!" diyor!
melih, "gel! gel!" diyor!

(bkz: noluyo lan orda)*
kemal kılıçdaroğlunun ilk golunu yediği karşılaşma 168 eurodan dolara döndürdü efendim.
melih gökçek'in resmen sıçtık bakışı attığı müsabaka, bir dakikadır böyle. şimdi de halıdaki desenleri inceliyor galiba...
melih gökçek lugano tarzında oynamaktadır, hareketi yapar sonra uğur dündar'a yalvarır..
ama son 3 haftadır fileleri havalandıran lugono performansına ulaşacağına benzemiyor..
(bkz: suçlu psikolojisi)
(bkz: beyefendiye gelirken taktik verdiler)
(bkz: hakem düdüğünü sertçe öttürüyor)
az sonra ekranın altındaki yüzleşme yazan sarı bölgede melih gökçek yusuf çekiyor yazması hiçte şaşırtıcı olmayacak olan yüzleşmedir.
(bkz: kıvırma melih kıvırma)
(bkz: beyefendinin terbiyesine hayranız)
kılıçdaroğlunun yerden yere vurduğu i. melih gökçek'in çalışmadığım yerden soruyor baba yaa diye ağladığı ve kelime oyunları ile götü kurtarmaya çalıştığı an itibarı ile de yüzsüzlüğe vurduğu pvp.
melih gökçek'in çirkefliğini bir daha kanıtladığı açık oturum.
kılıçdaroğlunun demek sizde yalan söylediniz diyerek yalan söylediğini kabul etmiştir. bu hareket maçı bitirir.
melih gökçek'in sıkıştıkça laf kalabalığı yaptığı ve hem kemal kılıçdaroğlu'nu hem de uğur dündar'ı çileden çıkardığı düello. bu demek oluyor ki kılıçdaroğlu'nun iddia ettiği suçlamaların gerçek olma ihtimali yüksek. düellonun bence asıl galibi uğur dündar'dır.
melih gökçek'in 94 öncesi nostaljisi yapmaya başladığı müsabaka. cevap ver melih nolur?!
-siz de yalan söylediniz 224 euro
+ o o o dil sütrtşçmesi..
- hmmh !?!?!

(bkz: farkedilmeyen ayarlar)
yarım saat olay cikaran, sayactan baska konuya girmeyelim diyen insan karayalcin donemini kotulemeye basladi, ikinci bitişim..

surekli chp yi kotulemeye basladi, i.m.g.

"yarim saat konustunuz" dedi bir de an itibariyle, ucuncu bitişim..
(bkz: yamyamlar sizi)
i.m.g'ye kacinci ayar oldu ya hu, sayamadım.!

meger verdigi degerler etüd çalışmasıymış!
k: almışlar mı peki?
i: hayır!
k: ee?
i: ama etüd yapmışlar?

!?!??!!
bazı safların kemal kılıçdaroğlunun nasıl morardığını göremediği karşılaşmadır.
melih resmen oturtmuştur chp zihniyetini ve kemal kılıçdaroğlunu.
yiğit özgür karikatürlerine dönen tartışma :

kk : dünyadaki en pahalı sayaçı ankara halkı kullanmaktadır . sebebini söyler misiniz ?
img : karayalçın pahalı saçay alacak ben biliyom olm .
i.melih gökçek'in kılıcdaroğlu'nun sözünü hiç kesmiyosunuz hep benimkini kesiyosunuz dediğinde cocuk gibi ağlamaya başlıcağını düşündüğüm yüzleşme.

(bkz: ayşegül hanım lütfen bana da söz verin)