bugün

bunlar hep uydurma laflardır.
http://www.youtube.com/watch?v=MMSnqBcE13Q
son nefesimde elimi sen tutacaksın!
son sözlerimi bir tek sen duyacaksın!
konserde sevgiliniz olmadan yalnız başına dinlediğinizde sizi mutsuz eden şarkıdır. çokta güzel şarkıdır. eski olmasına rağmen neden entry sayısı bu kadar az merak edilen şarkıdır.
tanrı korumuş ya sevenleri.

günü en iyi anlatan şarkı.
Yalın'ın en gerekli şarkılarından.
düğünlerin resmi parçası olma yolunda koşarak ilerlemekte olan parçadır. hangi düğüne gittiysem ama bu sene.
hüseyin yalının bir şarkısıdır.
bir evlenme düğünüde ilk dans parçası olarak dinlemiştim ama nedense hiç uymamıştı. yani bananeyse aslında, gelin ve damata gitti demek ki.
ağlatan şarkıdır.
"sen olmadan bu kalp hissedebilir mi?"
"son nefesimde elimi sen tutacaksın" diyerek çaresizliği umuda sarmış şarkı. ölüm beklenirken vazgeçilen sevgilinin son anıdır.
yalın'ı hiç sevmememe rağmen sözleri durup düşündüren şarkı.
--spoiler--
Son nefesimde elimi sen tutacaksın,
Son sözlerimi bir sen duyacaksın.
Meleklerin sözü var.
--spoiler--
belirsizlik: tutmayacak mısın son nefesim de elimi?
fenerbahce acibadem takımına armağan edilmesi gereken şarkı.

(bkz: sarı melekler)
sarı meleklerin şampiyonluk sözünün diğer tanımı.
meleklerin sözü var

http://www.youtube.com/watch?v=_-pAbQ35k8k
muhteşem sözlere, dinlendirici melodiye sahip yalın şarkısı.
yalın'ın diğer şarkıları gibi içe işleme özelliğine sahip sözlere sahip olan duygusal parça.
3,5 senedir dinlemedigim tek bir gunun olmadigi, duzenledigim yalin konseri'nden sonra kuliste yalin'a ozel olarak soylettigim, kirlenmesin diye bugune kadar kimseye adamadigim lakin gunun birinde adamayi cok istedigim, hayatimda dinledigim dinleyebilicegim en guzel, en duygusal, en huzur verici $arki.
ellerin yok kime ne? gibi absürt bi söze sahip şarkı, melankolik bi anda dinlenmemesi lazım,bu söze bile aldırmadan değişik modlara sokabilir.
tek kelimeyle huzuru gönderir insana bu parça.
meleklerin olduğuna inanmayan birini inandırabilecek derecede içten bi şarkı. hayatımda hiç bir şarkıyı dinlerken hem gülüp hem ağlamamıştım. ilginç, hakkaten çok ilginç bi şarkı..
yalının en sevdiğim şarkısıdır. çok neşeli bir anda dinleme sayısına göre farklı etkiler yaratabilir.
1 kez dinleyince: süper bi şarkı bu ya ne diyordu orda 'son nefesimdeee..'
5 kez dinleyince: vay be aşka bak. ulen aklıma mualla geldi.
20 kez dinleyince: muallaaa sen tutacaktın elimi ölürken terkettin gittin beni ulennn . yapılırmı bu bana ha? yapılır mı bu bana?
evet kısacası dinlemeyin böyle şarkılar diyorum size *
yalın'ın belki de en güzel şarkısı.
yalının anneannesine yazdığı bir parça. bir diğeri için (bkz: üzülme).
sevdiğinizle yan yana oturup, evlenme teklif edebileceğiniz şarkıdır.
güncel Önemli Başlıklar