bugün

kadın meraklısı şahsımı ultra bazda ele geçirme ve elde etme davranış biçimlerine sürüklemekte olan ve bunu yaparken gizli gizli serptiği grinin elli tonu mimikleri ve şıfrıntılığın kadifeliği ile kaliteli batılı sanatçı kızın karması bir ruh hali ve etkileme biçimiyle sınırlarımı zorlayıp dürtülerimi kışkırtan ve beni kuytularda şimdilik de olsa fışkırtan kızdır. adı yeri bende kalsın , avcuma alıp benliğimi tazeletirken her şeyi açıklayıp onun gizemli ve korunaklı , vakur ve snop mizacını burada sergileyeceğim. az kaldı , bekleyin.
mekanik ses tasviriyle devrelerimi zorlayan modül. hönk?
ulan hangi balolara gidiyorsun ve orada ne içiyorsun dedirtenzo. biz de istiyoruz amk.
Analog ise tadından yenmez . Düşünsenize tartışma sırasında şalterleri indiriyorsun . Oysh .
robo-girl dür. omzunun dar olması boyunun da kısa olması anlamına gelir. şişme kızdan tek farkı metal olmasıdır.
robot mu bu amına koyim.
aklıma biri geliyor ama inşaallah o değildir kızıdır.
O ne lan sanki araba alıyorlar.
Yılına da baktınız mı?
Kaç beygir istersiniz?
son derece spesifik bir tanımlama olmuş. 160 boyunda 49 kilo Optimus Prime sesli çıtı pıtı bir kız canlandı gözümün önünde. o kişiyi görmek ve duymak istiyorum. saygılar.

edit: düşününce farkettim kesinlikle optimus prime sesli bir kıza ihtiyacım var hayatımda. arkadaşım olsun, susturursam neyim.