bugün

Fb taraftarına gurur, tüm rengarenklere ise kapak olmuştur.
(bkz: quaresma)

bizim arma da öpülmüştü bir zamanlar. bu portekizliler hep böyle canım.
Hakeme ve tribünlere "mutlusunuzdur işte size tek cevabım" dediği andır.
bir taş yağmuru altındayken armayı öpen milan baros değildir.

görsel
öpmese "soğuk,para için oynuyor."
öpse "tribünlere şov yapıyor, sahte"
denilecek adamın "ne yapsın amuda mı kalksın arma üstünde?" sorusunun sorulması gerektiği an.
bekir'in taraftarı öptüğü andan heyecanlı olmayandır.
Sahada futbol oynamadım bari gider ayak artislk yapayımda 1 sene daha fenerden para koparayım diyen sözüm ona futbolcu.
Gokhan tac kullanirken arkadan "gokhan .bnesi ..cocugu" diye begiran afedersiniz "yavsaklar" varken o kadar guzel bir hareket yapti ki meireles ne yaptigi hatalar ne de yedigi kart umrumuzda olmadi.Evet belki de seyirciye oynadi ama seyirciye kopek taklidi yaparak degil onurlu olarak gozuktu bize , bilmem anlatabildim mi gencler.
''iş yap iş'' denilmesi gereken olaydır. parasında,pulunda değilim işin de geldiğinden beri ne oynadın be kardeşim, bana şirin görünmek için yapma böyle ucuz numaralar.
"o kadar parayı ben alsam bekiri dudağından öperim" dedirten hareket.
sen önce aldığın milyonları hak et.
sığınacak delik bulamayan ezmelerin kendini avutacak başka bir yol bulamamalarını görmek üzücü gerçekten, adam o formayla götünü bile siliyordur evinde.
Meireles'e olan sempatimin daha da arttığı andır.
hakeme yaptığı hareketten(birdaha izleyip dikkatli bakın sağ eliyle iki kez hareket çekiyor) sonra kadıköyde ki boğayı öpsede gözüme giremez!
bir doğma büyüme atletico madrid'li emre belözoğlu değildir.
"bana öpücükle değil, adam gibi oynayacağın maçla gel" dedirten andır. napiyim olm ben öpücüğü o armanın hakkını veremedikten sonra..
amaçsız yapılan harekettir. hayır o armayı öpmeni gerektirecek ne oldu? haksız kartlar mıydı?
bu tür yabancı oyuncular çok var ligimizde hepsini kazığa oturtacaksın.
(bkz: meireles in formasında fb amblemini araması)
ilk başta bulsa bi kaç dk önce öpecekti de baya aradı haspam.
armayı arayıp bulması esnasında ne yapmaya çalışıyor bu adam dedirtmiştir.sonrasında ise ilginç gelmiştir.
Gösterişten başka bir şey değil, show yapma show.
Önce faul yapti sonra hakeme verdi ayarı son olarak armayı öperek combo yapmıştır.
formasında, daha fenerbahçe armasının nerede olduğunu bilmeyen futbolcunun, armayı yaklaşık 13 saniye kadar aradıktan sonra bulup öpmesi durumudur.

(bkz: bununlamı gurur duyuyorsunuz)

hakan şükür 9 saniyede gol atıyor.
meireles 13 saniye boyunca armasını arıyor.
abartmaya gerek olmayan durumdur bizde bu top tepicilerin türk bayrağını öpeni ve şehitler için asker selamı veren modelleri var.

görsel
kötü oynadığı maçı tribünlere oynayarak kurtarma çabasıdır.
ezik tesellisidir. Göte giren şemsiye açılmaz gençler. Dağılın şimdi.
çakallık anıdır. şimdi bu denyo maçta hiçbir varlık gösteremediği gibi iki sarıdan kırmızı almış takımını eksik bırakmış ve gelecek eleştirilere bir siper misali arma öperek baştan önlemini almıştır lan denyo kaç günlük fenerlisinde forma yalıyosun götelek. lakin akıllı adamdır vesselam. şuçunu örttüğü gibi övgü almayı da becermiştir. avanak taraftarı sağolsun . saygılar.