entry'ler (18)

içinde türk kelimesi geçen filmler

The Man (Adamım) filmi. Türk kelimesi geçmesi bir yana karaktere Türk lakabı takılmıştır. Saygınlığımı kazanmıştır böylece

kürtlerin türklere karşı ayaklanmadığı gerçeği

Söylediklerine ek olarak Türk yandaşlarının da varlığı ve ayaklananların aslen Ermeni asıllı olması gerçeği.

facebook tasarımının mavi olmasının asıl sebebi

Mark Zucherberg'in çocukluğunda kandırılmasına dayanıyor bu olay. iyi bir çocuk olursan geyiğine kendileri de tabii tutulmuş. Sonuç ortada

sevgilinin erkek kankası

sizi kıllandırması yetmiyormuş gibi sevgiliyi de huysuzlandırıp ara bozan kıl tiptir. Kafa atılasıdır.

patronun son dakika mesaiye kalıyoruz demesi

Hayatın sana "Otur oturduğun yerde işimiz bitmedi" demesinin maaşlı sürümüdür. Küfürdür, karşılık ver(emey)in.

köprü ve otoyolların toptan satılması

Gündemin yoğunluğundan faydalanılıp araya kaynatılan, küçük de olsa ciddi boyutlu durumlar listesine alt sıralardan katılabilecek durum.

dünya diye bir yerin aslında hiç olmaması

pazartesi sendromu, terk edilme kategorisi ve daha fazlasının yokluğu durumu.

hoşlanılan kızın en iyi arkadaşı olmak

Kızın inadına yaparcasına bu durumu daha ileri götürmesi sonucu erkeğin dayanamayıp dökülmesi ve sonuç olarak klişe olan o sözün kız tarafından dillendirilmesi; "ben seni arkadaş olarak görüyorum x."

çok tanrılı dinlerde kime tapacağını şaşırmak

işine gelmediği zaman "Ben Zaten ....'e tapıyorum." diyebileceği 3-5 tanrı ezberleyip ortaya karışık takılmak

feministlerin çirkin olması

Hayatın sillesini yemiş ablalar topluluğu.

üniversite sınavında din sorusu sorulacak olması

Hayırlısı Cevdet. "Okunmuşlar" serimizin üzerine bir de Din Kitabı ekleriz

sevişmek yerine sohbet etmeyi tercih eden erkek

Durumu abartmadığı sürece doğru yolda olan erkektir. Hele ki sohbet konusunu ayarlamakta da iyiyse ganimeti hak ediyordur.

metrobüste telefonda kürtçe konuşanlar

Ekolazyer ayarları dengesiz ve aşırı şekilde rahatsız edicidir. Sinyal bozucu Jammer taşıma ihtiyacı hissetmeme sebep olurlar

bir oturuşta duble iskenderi yiyebilen kız

ileriki dönemlerde partnerine ecel teri döktürme potansiyeline sahip kızdır. Korkulur

çıplak ayakla lego parçasına basmak

Başlığı okuyup ani refleksle "offff" dememe sebep olan olay. Ayak an itibariyle işlevini yitirir tam anlamıyla vücuda Sadist bir ruh haliyle acı çektirir. Hayatının en berbat dakikalarıdır

uefa yıldız kadrosuna seçilen bekir irtegün

Zorlu bir mücadeleden gol atmadan ayrılmayan "golcü" defans oyucusu

meireles in fenerbahçe armasını öptüğü an

Hakeme ve tribünlere "mutlusunuzdur işte size tek cevabım" dediği andır.

milli eğitim bakanı kpss de 80 puan alamaz iddiası

Yerinde bir iddiadır. Saygı duyarım ve desteklerim. Hodri meydan tüm bakanlarımızı bekliyoruz.