bugün

en büyük hakaretleri hak eden maldır. adam show yapıyor şarabını yudumluyor adeta keyif pezevengi belliki hayatta hiçbir şeyi sikine takmayan biri, son şovunu yapıyor gidiyor buralardan ama bazı ergenler yazık çok üzüldüm gibi kelimeler kullanıyor mal mısınız amk?

aslında kurtlar vadisi karakterlerinin ölümüne üzülen ve gıyabi cenaze namazı kılan insanlardan bahsediyoruz çok normal bunları yapmaları.

(bkz: mehmet pişkin)
(bkz: mehmet pişkin in intihar videosu)
bir insanın ölümüne üzülmek tabi vicdani durum, ancak bunu show gibi yapması ve bunla popüler olması. ergenleri sırf bu yüzden intihara itebilir. basit görünebilir ancak youtube kaç yaşında kişiler giriyor. özendiricilik yapılmamalı. burada da o kişi pufpuflanmamalı burada da yaş ortalaması küçük olan kişiler var.
bu intihara üzülmeyen maldan daha az maldır ve daha çok insandır.
mehmet pişkin in intiharına üzülene mal diyen mal'ın insanlıkla şeytanlık arasında gidip gelmesinin söz konusu kişi tarafından söylenen ithamla pekişerek düzelemeyecek şekle girmesidir.
Sike sürümluk akla sahip olmayan süzme sığırdir.
ulan zenginin bile ölümüne yalanıyorsunuz. adam hayattan bıkmış intihar etmiş ve medyada deli gibi propagandası yapılıyor. üstüne konuşulacak hele halka açık bir şekilde konuşulacak bir konu hiç değil. buna özenen gerizekalılar çıkar şimdi. siz de o özenti malların katili olmuş olursunuz.
Dinsizin teki tribe girmiş intihar etmiş.
Bazı mallar da buna üzülmüş.
Sen önce kendine üzül acaba ben ölünce nereye gideceğim diye.
Videoyu izlerken ömründen harcadığına üzülmüştür.
Afedersiniz herkesten ve çekyattaki dayımdan özür dileyerek söylüyorum ki orospu çocuğudur.

Üzülenlerin hepsi mi böyle Hayır değil.
Şu etkilendim diyenlere diyorum.

Vicdanı olan üzülür. Bir insanın ölmesi her zaman kötüdür.
Etkilenler mallar kesinlikle saf katıksız maldır. Başka açıklaması yok.

Bak olum;

Üzülmek ile etkilenmek aynı şey değil.
Adamın ölümüne üzülmek var.
Adam ölüme giderken elindeki alkolden imajından etkilenmek var.

Aslında ölmesi umurunuzda bile değil.
Siz ortamı sevdiniz.
Böyle intihar edenleri çok görmediniz hoşunuza gitti gram üzülmediniz.

Malsiniz çünkü orospu çocuğusunuz.

Dayı senin de amina koyim.
Harbi katıksız gerizekalıdır.

Bu adam için hayattan herşeyin zevkini almış, artık yaşama hevesi kalmamış intihar etmiş sizi ilgilendirmez o.çocuklari diye bi yorum gordum.

Haberlerde adamin oturduğu eve baktım daha apartman dairesi. Ki hayattan çok zevk almış herşeyi tatmış deniliyo hakkında o zaman sabancının çocukları koç un torunları ne yapsın trilyonluk adamlar bu adam intihar ettiğine göre bu zamana kadar onlarin hayli hayli intihar etmesi gerekirdi. Yatları katları holdingleri ünleri var. Ama onlardan intihar eden biri hiç duyduk mu hayır. Çünkü inançları var.
Sike sürmeye aklı olmayan maldır.
mal mı değil mi bilmem ama videoyu izleyene kadar ne bu adamın varlığından ne de seksi şekilde sigara içmesinden haberi olan kişidir. ama videoyu izleyince birden cenazesi cenaze arabasına konulurken orada ağlayanlar kadar üzülen, neredeyse ağıt yakacak noktaya gelerek vicdan masturbasyonu yapan insan evladıdır.

bu kadar üzülecek ne var? sizi üzen intihar etmesi mi, yoksa videoda dinledikleriniz mi? hangisi sizi bu kadar üzüp ağıt yakacak noktaya getirdi, hangisi bu adamın intiharına üzülmeyenlere küfür edecek halet-i ruhiyeye getirdi sizi?

adam diyor ki "hiçbir dini inancım yok" işte budur insanı böyle bir videonun ardından intihara sürükleyen şey. ister inanın ister küfredin umurumda bile değil, içinde allah korkusu olan biri intihar etmez. "amk senin dünya" pozunda sigara içerek intihar etmeye giden birisinin ölümüne bu kadar nasıl üzülüyorsunuz vallahi anlamıyorum ben. adam tipsiz olsa var ya kimsenin umurunda olmazdı la ölümü.