bugün

GiDER AYAK BiR PiSLiK YAPMASI MUHTEMEL OLAN HAZIMSIZ ÇOK ZARARLI BiR ACAYiP TiR.
uludağ sözlükte çoluk çocuğa meze olmuştur.
yeterli cesareti olmayanlarin, dortu yemeyenlerin laf oyunlariyla hakaret ettigi sezardir.
necip tayyar gundoğan'ı maymun etmiş dumurbaşkanıdır. yobazcıkların "benim de olsun benim de olsun" şeklindeki özentilerinden doğduğu düşünülüyor. ama,

(bkz: olmamış)
selefi süleyman demirkol ile kıyaslanırsa üstünlüğü ortadadır. halefi abdulley güllü ile kıyaslanması statusel anlamda şu an namümkün gözükse de sayın güllü de pek bir gelecek vaad etmiyor gibi gözükmektedir.

yaratılanı sevenler yaratandan ötürü seviyorlardı bir zamanlar ama durum değişmiş gibi gözüküyor. insanların fiziksel özelliklerini eleştirmek kime yakışır bilmem, siz daha iyi bilirsiniz. eşi evrime tez niteliğindeymiş, yorumu yapan arkadaş kendini darwin sanıyor galiba. kendisi alçak olarak tanımlanış...hiçbir türk evladı devletinin başkanına alçak diyemez, en azından onun titrine saygı göstermelidir, eleştirilerini daha insancıl kelimelerle yapmalıdır. kendisi silahlı kuvvetleri gaza getirmeye çalışıyormuş, kendisi şu an zaten anayasamıza göre başkomutan mertebesindedir böyle bir gaye içinde olması anlamsız gözüküyor. zaten tc tarihine bakıldığında silahlı kuvvetlerin gaza geldiği dönemlerin hangi liderler zamanında olduğu da görülecektir.
bir kısım insanın "onların necip tayyar gundoğan'ı vaaar...bizim de olmalı böyle bir hedef tahtamııız" şeklinde ağlamaları üzerine yaratılmış bir günah keçisi olsa gerek.

e tabÎ gerçekte yok böyle birisi, vurun kahpeye...hihihihi...ne zevkli değil mi ?

(bkz: ben zekiyim zekiyim zekiyim)
(bkz: aferin oğluma çok iyi düşünmüşsün)
GÜL SEViLDiĞi iÇiN GÜZEL KOKMAZ. GÜZEL KOKTUĞU iÇiN SEViLiR. ŞEKLiNDE BiR AFORiZMA AKLA GETiREN BiR KARAKTER.
kötüdür efendim bu insan, türbanı sokmamıştır çankaya'ya.laiklik de laiklik diyerek milleti uyandırmaya çalışmıştır, askeri arkasına alıp hukumete her zaman engel olmuştur, hedefimize ulaşmamızı engellemiştir.
hırs yaptık biz de n'apalım, yaratıcılığımızı ve zekamızı zorlayıp evirdik çevirdik böyle bir başlık açıp sallamaya başladık.nasıl olsa gidiyor...
haa bir de çıkıp konuşmaz, ne yaptığını bilmeyiz köşkte.
cumhurbaşkanı dediğin çıkar başbakan gibi iki gaf yapar be kardeşim...
değil mi lan? * *
(bkz: populer entry ve basliklari taklit etmek)
maçası adam gibi muhalefet etmeye ya da laf sokmaya yetmeyen klavye delikanlısı başlığı. madem senin borunu öttürecek adamlar var başta yazsana korkmadan ahmet necdet sezer başlığının altına bunları. ama yemez. yaşasın klavye delikanlılığı!!!
zorkaya'nın kapısında elinde sopası ile bekleyen türban avcısı..gecelerin gücü adına işlediği özgürlük cinayetlerinde desteksiz kalmamıştır bugüne kadar ve en büyük sempatizanı da yeriz senkal'dır..
şu anda emekliliğini yaşayan bir zattır.