bugün

yerinden kıpırdarsa ölecek iddaaları ile cezaevinden çıkmayı talep eden ve tutukluluk halinin büyük bölümünü hastanelerde geçiren şahıstır. bugünlerde çıkan söylentilere göre chp zonguldak milletvekili adayıdır. bu adam ölecekse milletvekilliğinden ne hayır gelecek? yada düzenbazın önde gideniyse milletvekilliğinden ne hayır gelecek? iki ucu boklu değnek olan milletvekili adayıdır. kemal kılıçdaroğlu yanlış hesaplar peşinde olduğunun kanıtıdır. yapılan milletvekili aday adayı ön seçimlerde çıkan sonucu uygulayarak daha fazla halk ile yakınlaşmak yerine ölmek üzere olan yatalak bir adayı tepeden inme aday göstermek pek akıl karı olmasa gerek.
(bkz: kıpırdarsa ölecek ama milletvekili olabilir)
zonguldak'ta 1. sıradan aday gösterilince sağlık durumu birden bire düzelmiş, öyle dedi doktorları.

alakalı olarak;

(bkz: chp nin oyunu arttırmak için ne puştluk varsa yap)
keşke aday gösterilmeseydi dediğim isimdir. balbay'ın adaylığı ne derece makulse kendisinin adaylığı o derece yanlıştır. ecevit'in tedavi süreciyle ilgili iddialar da halen hafızalardadır.
''sezarın hakkı sezara''

(bkz: chp nin oyunu arttırmak için ne puştluk varsa yap)
o değil de mehmet haberal gerçekten çok ama çoook önemli biriymiş, nerden anlıyoruz:

* iki cumhurbaşkanı ayağına gitti (ahmet necdet sezer ve süleyman demirel).
* ergenekon'dan tutuklandığı halde aylarca hapse girmedi.
* kendisini tutuklayan hakimlere yargıtay genel kurulunca tazminat ödetildi.
* ve nihayet chp'den milletvekili yapılacak.

bana sorarsanız kendisi 33. dereceden mason üstadı olabilir. bu kadar etkili oluşunu başka şekilde izah edemiyorum.
hesap sormak için iki ayı olan taşşaklı insan.
sinan aygün'le birlikte chp'nin saçmalıklarına bir yenisi olarak eklenmiş insan.
chp ideolojisi ile buluştuğu ender noktalarından biri.
ergenekonun 1 numarası olduğuyla ilgili söylentiler vardı.

ergenekondan tutuklandı cezaevine götürülemedi. hastaydı. şimdi milletvekili adayı. bakalım mecliste iş görebilecek mi?

enteresan noktaysa mason süleyman demirel in haberal ı bu kadar desteklemesi.

zonguldak tan aday olması da manidar. zira ecevit i bitirmeye çalışan ekibin başındaydı (cerrah ekibinin yahu). şimdiyse ecevit in seçildiği zonguldak tan aday.

hayırlısı olsun. ergenekon zanlılarıyla hükümet arasında gelecek dönem çetin geçecektir mecliste. sürtüşmeler kızışacaktır.
Ecevit'in aday olduğu yerden yani zonguldak'tan aday olması biraz ironik duruyor.
insanlık için en büyük iyiliği yapmış bir adam için gelen eleştiriler çok acımasız. bu adam üniversite kurmuş, dünyada kaç kişi var üniversite kuran, bu adam hastane kurmuş, dünyada kaç kişi var hastane kuran. bu adam binlerce organ nakli yapıp binlerce insanın hayatını kurtarmış, dünyada kaç kişi var hayat kurtaran, dünyada kaç insan var bu vasıflara sahip kaç insan var.
üniversite kurmuş adamdır.kanalı vardır. X'tir y'dir, z'dir hatta alfa betadır. fakat bunları hangi parayla yapmıştır? sorusunu sormadan edemiyor insan.
http://www.haberpan.com/h...eye-el-konulmasini-istedi
http://www.internethaber....-koy-cagrisi--326939h.htm
chp nin zonguldak'tan birinci sıra adayı ve chp nin aldığı en büyük risklerden biridir.
geçmişte solcu-devrimci kişleri tedavi etmeyerek ölüme terk etmiş , sonra ecevit'i tedavisi ile zavallı-aciz bir insan durumuna sokmuştur. ecevit in seçim bölgesinden adaydır.chp ye kapak olacak kişidir.
(bkz: bir alex değil)
milletvekili adayı olarak aslında hayata ne denli bağlı olduğunu, hırslarının bitmediğini gösteren karanlık insandır. Ülkemi seviyorum korosunun hoşuna gitmeyecek ama bu demek oluyor ki bu adam aylardır hasta falan değildi. Arkasındaki ya da kendisi nasıl bir güçse bu adamın adı cinayetlerle anıldı hiç birşey olmadı, bu adamla beraber tutuklananlar perperişan oldular ama o hastanelerden çıkmadı. vatandaştan yanayım diye çığıran ey kemal efendi haberal ile tercihini kimden yana kullandığını apaçık gösterdin. akp ye ihale aldı mollalar zenginleşti diye çemkirenlerin bunuda görmesini istiyorum. önder savı cesurca çizen kılıçdaroğlunun, sermaye ve güç karşısında ezildiğini görünce hepten bu adama güvenimi kaybettim. önder savı sildiren güçler haberalı yazdırdılar. Türk milleti zaten ezelden beridir güce tapmıstır, tayyibin sırrı türk milletinin aşiretimsi yapısı ve güç etrafında toplanmasıdır diye yemek sofralarında tespitler sıçanların mehmet haberal gibi tutuklanamaz , yargılanamaz bir gücün etrafında toplanması manidardır ama şaşırtıcı değildir.
meclisteki sandalyesinde otururken yanına doktor falan alaca heralde. harbi bu adam hastaneden çıkarsa ölür falan. rahvan gitsin efendim rahvan.
zamanında ecevit'i görevden almak için her türlü tertibin içine giren ekibin içindeydi, kaderin cilvesine bakın ki ecevit'in seçim bölgesinden milletvekili adayı oldu.
aylarca yattığı istanbul üniversitesi kardiyoloji enstitüsü'nde 'yerinden kımıldarsa hayatı riske girer' raporu alan ergenekon sanığı mehmet haberal'ın sağlık sorunları, chp'den milletvekili adayı olunca tamamen bitmiş.
sihirli bir değnek değdi haberal'a birden sapasağlam oldu.

http://www.timeturk.com/t...14/haberal-iyilesmis.html
yerinden oynarsa ölür hastalığına yakalanmıştı, şimdi milletvekili adayı. bu da gösteriyor ki haberal'ın hasta olduğuna aslında chpliler bile inanmıyormuş.
bilemiyorum vaki bir haksızlık ya da hukuksuzluk karşısında neyle suçlandığını dahi bilmeden dört nala kodese koşturan var mıdır ama hakkında pek çok iddia, soruşturma ya da dava açılan, hakkında halen herhangi bir kesinleşmiş mahkumiyet kararı bulunmayan ve o arada milletvekilliğine aday olan ancak herhangi bir devlet büyüğümüz kadar suçlu ya da masum kişi. *
en az devlet büyüklerimiz kadar meclise girmeyi haketmektedir.
yobazlarca yagısız infaza tabi tutulmuş tıp doktoru.
mesela yobaz medya o kadar çok apoyu ve katilleri eleştirmez.
madem ecevite yanlış tedavi uyguladı meclis başkanı şahinin eşine neden o organ nakli yaptı. karı cin gibi hemde.
beyinsiz yobaz sürüye çamur atacaksın denmiş beyinsiz koyun sürüsüde çamuru atıyor.
başkent üniversitesi hastanelerinde personele bildiriler dağıttıran, recep tayyip erdoğan'ın konuşmasına gidenleri tespit ettirip işten çıkaran, dyp zamanında voleyi vurmuş, demirel'in chp içine soktuğu cuntanın semboli şahıs.

ayrıca ayağa kalkarsa ölecekken milletvekili adayı olup birden iyileşmiştir. bu kadar dürüst bir şahsın da chp den aday olması kaçınılmazdı zaten.
Ulan bakıyorum şakirt'ler hemen karalamaya başlamışlar adamı tüh yazık ya bu kadar sığ düşünce anca sizde olur ulan hadi bu adam ergenekoncu * sizin tayyip peygamberiniz siirt'ten milletvekili adayı olurken ysk'da bir günde yasa değiştirmek ve ceza evinde yatmış birini başbakan yaparken gıkınız çıkmıyordu ama.Sonra ne olduysa oldu bir anda burada aslan kesildiniz hadi bunlarıda geçtik şakirt tayfası ya bu hafta ki gündeme ne demeli bir akepeli'de çıkıp dedi mi kardeşim bu ysk salak mı önce reddediyor bdp'li milletvekillerini sonra tekrar onaylıyor hemde bu kadar halk ayaklandıktan sonra bu iş çocuk oyuncağı mı diye varsa yoksa chp ve aday gösterdikleri neyse ya sözlük çok şey derdim ya boşver..şakirtler hadi siz maklubenizi yiyin fettoşunuzu izleyin.