bugün

arkasın da kuvvetli birilerinin var olduğu gerçeğini tahliye olduktan sonra kaldığı otel ile kanıtlamış, bir otuz yıl daha kalsa acımayacağım fikir katili.
kendisinin her ne kadar şizofren olduğunu düşünsem de bu durum onu seçen insanların çok zeki olduğunu kanıtlamaktadır kanımca. derin devletin insanların gözünün içine baktıra baktıra bu ülkenin aydın insanını öldürtmesi artık kabul edilmemelidir. kendisini koruma görevinde bulunanların gazetecilere belindeki tabancaya sarılarak 'sıkarım size,vururum sizi' demesi de bunlara da bu yakışır demekten kendimi alamadığım acı bir gerçektir.
kendisi hakkında yazıyorum yazıyorum geri siliyorum. hiçbir cümle kendisine olan nefretimi açıklayamıyor.
bir katil. o bir katil. o gerçek bir katil.
kahraman yaratılmaya çalışılıyor katilden. hem de medya tarafından, abdi ipekçi'nin bir dönemler çalıştığı sektör tarafından.
yazıklar olsun.
yıllar sonra ogün samast için de mi aynı şeyler olacak türkiyem? suikasta kurban gidenlerin çocukları, torunları gözleri yaşlı bu katillerin filmlerini mi izleyecek?
utanıyorum...
türk basınının duayenlerinden birisini katletmesine rağmen aynı basın tarafından şov yapmasına ittifakla destek verilen psikopat katil.

haber bültenlerinden inciler:

- mehmet ali ağca'nın ilk sözleri ne oldu?

- mehmet ali ağca'nın kalacağı odaya girdik.

- mehmet ali ağca otelde henüz yemek yemedi.

- şimdi bir son dakika gelişmesi, evet mehmet ali ağca bugün bir basın toplantısı düzenleyecek, ayrıntılar az sonra.

hele bu sonuncusu var ya...bu katile basın toplantısı yaptıran basının ben taa... gitmeyin kardeşim, yaptırmayın o toplantıyı, siz aklınızı mı yitirdiniz? abdi ipekçi gibi bir büyüğünüzü katleden tetikçinin "basın" toplantısı yapmasına nasıl izin verirsiniz? o toplantıyı izleyen ve izleten her kim olursa olsun basınla her türlü ilişkisine son verilmelidir. o toplantıyı izleyen biri basın mensubu veya gazeteci olamaz. bunu basın toplantısı diye haber yapan tv veya gazete olamaz, olmamalı!

1 şubat günü bütün türkiye'yi gazete almamaya, haber bülteni izlememeye davet ediyorum.

abdi ipekçi'nin rahat uyuması için!
ciddiye alınması bile komik olan insan.
(bkz: mehmet ali ağca ya inanmak)
terörist dediğimiz kimselerden farkı olmayan zorlama kişilik. katil.
(bkz: i am not god)
(bkz: allah belanı versin)
BiR DEVRiN KAHRAMANI, YÜREKLi ADAM.
insana hapis yatınca hayatın aslında bitmediğini ispatlayandır.
papa suikastçisi. cezasını çekip tahliye oldu. medyanın mikrofon uzattığı şahısların genel kanısı ise bu cezanın yeterli olmadığı, bu şahsın nasıl dışarı çıktığını anlamadıkları yönünde. birilerinin hatırlatması gerekiyor, türk ceza kanunu sizin cezaları yeterli bulup bulmamanıza göre işlemiyor.

ülkücü harekete mesih hediye ettiği için kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.*
fermuranı indirip kendinie koşanlar var mış.
(#7202497)
(bkz: tavla pulu)
(bkz: küp şeker)
(bkz: kaşık sapı)
(bkz: aradaki 7 farkı bulun)*
dan brown'la beraber ortak kitap yazmak isteyen ne idüğü belirsin insan parçası.
özünde iyi bir insandır. *

bak şimdi eksileri gör...
bir insan öldürmenin, bir gazeteci katletmenin cezasının 9-10 sene kodeste yatıp çıkmak olmadığını bir kez daha canımızı acıtarak gösteren maşa-katil.
ülkücü katil. şu aralar ortadan kaybolmuştur. yakında kokusunun çıkması muhtemeldir.
kurtlar vadisinde rol alması daha kuvvetle muhtemeldir. bekliyoruz...
fatima nın 3 sırrında adı geçen, eskiden ülkücü şimdi vatikanla alakalı olan katil. papayla konuşmasından sonra hristiyan olmuş şimdide ben mesihim demektedir. ama katolik dünyasında baya bir kişi buna inanmaktadır.
şu aralar hakkında hiç haber alamadığımız şahıs. ne oldu acaba? ne yer ne içer? bir insan o kadar sene mahkumiyetten sonra sıyırdığı kafasıyla nasıl adapte olur yaşama?
an itibariyle trthaber kanalında saçmalamanın dibine vuran şahıs.

neymiş baba abd'yi, vatikanı kullanmış. hatta sovyet rusyayı maşa olarak kullanmış soguk savaş döneminde, yok artık g.tünün deligi. adam utanmasa peygamberleride ben gönderdim diyecek.
dün trt de canlı yayına çıktı kendileri. kendisi gibi tetikçi yada mafyavari isimler soruldu. onlar çoluk çocuk küçük adamlar benim yanımda lafı olmaz falan dedi. papa suikasti için karnidal den emir aldığını söyledi suikasti de vatikan ın tasarladığından bahsetti. enteresan program oldu.
(bkz: papanın suçu ne)
dünün gazeteci katili, bugünün kahramanı, trt'nin üstün habercilik anlayışının zirve yaptığının sembolü.

eleman o kadar büyük bir kahraman ki abd'yi, vatikan' hatta rusya'yı elinde oynatmış, hepsiyle dalga geçmiş, ha neden yapmış , kimin tetikçisiymiş hala muhallak ama bir önerim var, bu adam bu kadar marifetli madem parmağında oynatma konusunda, hadi dışişleri bakanı olsun da memleket huzura kavuşsun.

yakında adına önce bir park, sonra bir anıt, sonra bir spor salonu, sonra bir okul, sonra bir stad ve nihayetinde bir üniversite falan kurulursa hiç şaşırtıcı olmaz sözlük.
(bkz: deli) (bkz: katil)
an itibariyle mossad'ın , obama'yı öldürmesi için kendisine 10 milyon dolar teklif ettiğini açıklayan kişi. vay anam vay neler dönmüş serhat ya.*
ortalıkta olmayan kişi.