bugün

TRT haber'in yeni programı. vekiller taksicilik yapacak, taksiye binecek olan insanlarla sohbet edilecek. Ne hikmetse herkes de ilk programdaki hayatı yazici'yi hemen tanıdı.

Danisikli dövüşün daniskasi program.
dün trt haber kanalında rastladığım, millet vekillerinin halk arasına karışıp halka beleşe taksi hizmeti verip lafladığı program. dün rastladığım bölümde gençlik ve spor bakanı suat kılıç vardı. tanıyan da oldu tanımayan da kendisini. şunu söyleyebilirim kiiyi düşünülmüş bir program.
her pazar trt haber kanalında 18:20 de yayınlanan, an itibari ile trt haberde yayında olup mhp ığdır milletvekili sinan oğan'ın konuk olduğu programdır.
saçma sapan program.

bana kalırsa aldıkları haksız paraları azcık da olsa haketme isteği duygusundan kaynaklanıyor.
Tarafsız yayın yapıyorsa çok faydalı olacak bir program..
daha çok belediyecilik üzerine konuşulan program. samimi bir yapım değil kesinlikle.
gideceğin yere kadar götüren ve ücret almayan taksidir.
nedense hiç muhalif birinin binmediği program, yada bindiği zaman bana denk gelmedi ara sıra zaplarken görüyorum da pek bakmıyorum.
Geçen günkü programın konuğu HDP diyarbakır milletvekili altan tan idi. Seyir halindeyken bit trafik polisi kendisini durdurup ehliyet, ruhsat falan istedi. Altan tan'da ; "sen beni tanımıyor musun, tv'de de mi görmedim hiç?" dedi. Polis memuru da gayet efendi bicimde "efendim görmüş olabilirim ama hatırlayamadım, lütfen kimliginizi verin" dedi. Ve sike sike vermek zorunda kaldı altan. Benim anlamadığım bu oc mv'leri kendilerini ne zannediyor? Dokunulmaz olmaları onları kabadayı yapmak zorunda mı!?!
Şimdi yayınlanan programda sakarya'da sakarya milletvekili yolcu da bir bayan.milletvekili bir istekleri olup olmadığını soruyor.bayan da çalıştığını,bebeği olduğunu çalışan annelere göre iyileştirme yapılması iyi olacağını söyledi.

milletvekili araya girip buraya da duble yol yapıyoruz dedi.
Hiç CHP ve mhp milletvekillerine denk gelmedigim yapım. Yoksa sadece AKP mv'lerine mi veriyorlar direksiyonu??