bugün

lise 1 ve ilköğretim de görülen konuların çıktığı, birçok öğrencinin kolaylıkla yapabileceği bölüm.
matematikten nefret ettiren konuları içeren bölüm.bir de eksiklerinizi çok daha iyi görürsünüz bu konularda.bir an önce halledilmesi gerekir.
zorluk açısında bir mat 2 değildir.
en eğlenceli bölümdür. mantıksal-matematiksel zekaya sahip bireyler için çıtır leblebi özelliğine sahiptir.
Genelde ezber yapamayan eşit ağırlıkçıların daha başarılı olduğu matematik kısmıdır. Sayısalcılar genel olarak formül ezberleyip soruya yumulduklarından mat 1 daha zor gelmektedir mat 1 de formül yoktur zekan varsa çöz.
kpss b'ye girenlerin sorumlu olduğu matematiktir.
40 sorudan 37 net yapmanın marifet olduğunu sanan ne yazarsam yazayım gg olacak yazarcıkları göstermiş ders.
mat2 gibi degildir, yoruma dayalidir, bol problem cozun, sorulari ezberlemeyin, mantigini anlamaya calisin, liselileeeeeer.
Bok gibi bir derstir. Soru ezberlemezsen yapamazsın.
Sözlüğün iyice kreşe döndüğünü gösteren başlıklar.
(bkz: oç matematik)
Biz de ygsye hazırlanıyoruz ama sizin gibi pis matematik öcü matematik diye ağlamıyoruz veletler çıksın kasıyor arkadaşlar..
Kimine göre çerezdir.
bazı soru tiplerinin taktikleri vardır ama genel olarak çoook pratik isteyen bir derstir eğer başarılı olunmak isteniyorsa.

Önerilen kaynaklar; celal aydın, fem, esen yayınları, final.
fazla bilgiye dayalı olmayan, bol soru çözmekle geliştirilebilecek, ilköğretimden beri görülen konuların sorular daha zorlaştırılıp karmaşıklaştırılmasıyla elde edilen alan.
ergen dersidir net. en son 10 sene önce falan aldım hatırlamıyorum.
Bizim zamanımızda yoktu böyle seyler
Öss idi biz sınava girerken.
Mat 2'den farklı olarak bol pratik ve zaman isteyen matematik kısmıydı zamanımızda. Sevmezdim keratayı, bir soruyu okuması bile 2 dk sürdüğünde ben sıkılıyorum.
Oysa mat 2'de bir limit, türev, integral sorusu koyardı, cümlesiz sadece matematiksel ifadeler. Mis.
Mat 1 seven beni sevmesin.
matı seven beni sevmesin.ewed
güncel Önemli Başlıklar