bugün

--spoiler--
halkımız kanmakta. normaldir..
--spoiler--

(bkz: chpli detected)
(bkz: mason olayım derken masör olan şakirt)
mason değil sabetayisttir. isminden bunu anlamanız gerekirdi. ilk ismi recepdir. recep isminin ikinci harfi e dir. bu harf yahudilerce kutsaldır. tayyip isminin ise üçüncü ve dördüncü harflerinin yahudiliğin y harfini temsil eder. soyadı olan erdoğan' a ise hiç girmek istemiyorum. az biraz bilgisi olanlar erdoğan sözünün yahudilikte ne menem bir şey olduğundan haberdardırlar. ama aynı zamanda masonda olabilir, olmayabilirde.

zaten önemli olan adamın yaptığı icraatlar değil ki, mason olup olmaması. adam dünyada israil' e sktir çekmiş tek lider. hala masonluk, yahudilik davası sürülüyor. ve ne yazık ki bunu iddia edenler türkiye cumhuriyeti' nin başına bir tunceliliyi layık gören angut kuşları. mustafa kemal duysa topunu keserdi bunların.
(bkz: mustafa kemal atatürk kafirdir)
insanları yargılamak, onlara kafamıza göre hüküm giydirmek çok kolay ve zevkli bir iş. en azından böyle varsayımları anlatmak çok heycanlı ve arkadaş ortamında belli bir hava yaptığı su götürmez bir gerçektir.
kimseyi savunduğumdan veya desteklediğimden değil ama herhangi bir insan hakkında düşüncelerimizi söylerken bir kere daha düşünmek gerekir. şayet birisi bana yapmadığım birşeyden ötürü ısrarla yaptığımı idda etse veya benim kişiliğim,inancım,doğrularım ve dünya görüşüm hakkında benim onurumu,itibarımı,grurumu ve sinirimi bozacak,yerle bir edecek eleştiri yaparsa kendimi hiç iyi hissetmem. olabilir veya olmayabilir. ama sen kendi paronayak varsayımlarınla altını çiziyorum "varsayım" veya teorilerinle ister bir başbakan olsun ister arkadaşın olsun hiç kimseyi karalamaya hakkın yok.

(bkz: özgünün klibindeki bi sahnede sol gözünün gölgede kalması.)
(bkz: türk illüminatistler)
yeni yunanistan: israil! yani bizim siyasilerimizin kullanacağı sanal düşman. (içeride) *
doğrusunu sadece amcık ağızlıların bildiği hadisedir. yazarımız olayı çözmüş.
her başa geçen kişiye mason yaftasını yakıştıran bi kesimden beklenecek başlık.
https://www.facebook.com/...a%c5%9fin/198429510207802

bu adamlar dünyayı yönetiyorlar.
dünyada herkes masonmu hiş aranızda varsa itiraf edin.
(bkz: rte illuminatiymiş)*
mason uşaklarının tespitidir. sen israil'i karşına alırsan israil ilk önce kapı kullarının uşaklarını üstüne salar.

Recep tayyip erdoğanın arap baharı gezisi ile güçlenmesinden korkan cehape ve taraftarlarını rahatsız etmiş durum.
(bkz: adnan oktar)