bugün

bakın bunlardan çok göreceğiz.
hatta maske üstüne siper takanları da göreceğiz.

pandemide yalan haberlerle bu kitle nasıl korkutulduysa halen etkisinden çıkamadılar.

yazık gerçekten çok yazık.
maske yasağı olmasına rağmen maske takmayan insandan daha faydalı bir insan olduğu kesin. o yüzden bırakalım takan takmaya devam etsin.
Benim bu. Bir aksesuar haline geldi artık. istesem de çıkaramam.
Bir şeyleri gizliyordur.
Kapalı alanda maske takmayan insanın zeka seviyesi ortalamanın altındadır. Kimse kusura bakmasın.

Aynen öyle.
komplekslerim zaptedilemez hale geldi. ben de çareyi masketapar olmakta buldum. altta n-95, üstte normal maskeli olarak çift maskeyle dolaşıyorum.

aynı kafada olanları bu gece saat 24:00 de dalgalandırmaya başlayacağım "maske flaması" altında toplanmaya çağırıyorum. flamanın rengine ve tasarımına masketaparlar karar verecektir.

kişisel veriler korunmayacağından, sakın ola kişisel verilerinizi toplantıya getirmeyin.
"Korunmak isteyen insanlar maske takmaya devam etmeli, sosyal mesafe uygulamasına devam etmeli. Çünkü artık kendilerini korumak durumundalar"
Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan

not: burda şair diyorki artık devlet sizin için önlem almayacak.
kaderinizle başbaşasınız. kendi önlemini kendiniz alınız.
uzun sözün kısası başınızın çaresine bakın. 1 ihtimal "belki" yırtarsınız.
Gıdısını, sivilcesini vesaire saklamaya çalışan ve maske takınca özgüven kazanan biri olabilir. Herkes de sanıyor ki maske takanların hepsi pandemiye inanıyor veya korkuyor, adamlar çirkinliklerini kapatıp özgüven kazanıyor belki de.
Dünyadaki ilk sinema filmi bir trenin istasyona girişiymiş.

Sinema salonunda bu filmi görenler gerçekten tren geliyor diye düşünüp salondan dışarı kaçmışlar.

Bu insanların zeka seviyeleri o insanlardan daha düşük emin olun.
maske takanları gören maskesizler işkillenmekte haklıdır. çünkü takmaya devam edenler, komutanın "masle çıkarılacaaaakkkk.......çıkar" komutunu duymazdan gelmişlerdir. neden böyle yapıyorlar? hangi menfaatin peşindedirler? hangi karanlık güçlere hizmet etmektedirler? işte bütün bu sorular yanıtlanmalı halkımız huzura kavuşturulmalıdır.
Toplu taşıma ve çarşı pazarda takarım çünkü hiç hastalığı geçirmedim yakalanmadan bitirmek iyidir.
koronadan alakasız olarak kendi özel iradesi ve zevki öyle istiyor, tarz olsun diye takıyor olabilir.
kendini çirkin hissediyor olabilir.
kendini maske ile daha yakışıklı/güzel görüyor olabilir.
yüzünü gizlemek isteyen, kimseye kendini çaktırmak istemeyen, ajancılık oynayan birilerinden olabilir.
tanınmak istemeyen birisi olabilir.
suratını gizlemek isteyen depresif/utangaç/çekingen birisi olabilir.
dişleri dökülmüş olabilir ve dalga geçilmemek için gizliyor olabilir.
burnu akmıştır ve peçete olmadığı için burundan akan sümüğü gizlemek istiyor, maskeye silmek istiyor olabilir.
suratında kimsenin görmesini istemediği yara, bere, ben, leke, yanık vb. gizlemek istiyor olabilir.
ya da suratında sildiremediği eski sevgilisinin dövmesi de olmuş olabilir.
Bu mk hayatını nasıl bu kadar seviyorlar da ölümden kaçmak için elinden geleni yapıyorlar anlamıyorum...

Geçen Kadıköyde bir mekanda takılıyorken geldi birisi, maske takmış ama gece clübüne geliyor... Ya sen nasıl bir kafa yaşıyorsun mk?
Yeniden takmaya başlayacağım.

Millet çomar aq yasak olmasa takmıyorlar sonra hastalanıp dedesine ninesine babasına anasına bulaştırıyorlar sülalesinin yarısı ölüyor.
maske takıntısı olan insandır.
sayısı çok azdır.
yasak olmadığı sürece takmayanlara saygı duyması gereken insandır.
vatan hainidir.
Ben hala avmye gidince takıyorum. Şu an yine patladı virüs. Eylülde yine kapanma gelebilir.virüs maske yasağının kalkmasından anlamaz. Çevremde covid olan çok var.
kuşatılmış insandır.
aşırı korkmuş,sürü psikolejsinde deli olmuş, sağlıklı düşünemeyen, zavallı insan türüdür.
arabasında tek başına giderken maske takan insana acımayıp kime acıyalım!!!
Vakalarda artık olunca, maske takan sayısında artış var. Hele toplu taşıma araçlarında bayağı var.

Açık havada maske takan da ne bileyim kendine eziyet.
ben kalabalık içine çift maske ile giriyoru, üste normal, altta n-95. kim ne derse desin, bir kulağımdan girer diğer kulağımdan çıkar.
Toplu taşımada, kapalı yerlerde takıyorum.
cirkindir. bi ihtimal
ben takmıyorum, kanatlıya iş çıksın.