bugün

allah rahmet eylesin dediğim gençtir. bende birçok kez düşündüm intiharı ama hiç gerçekleştirecek cesarete sahip olamadım.
(bkz: Welcome to hell)
ulan az daha unutuyordum, güya ak partiye tepki olarak intihar etmiş, intihar ettiği metroyu yapan da ak parti.
zor hayat şartları, bozulan psikoloji, gencecik bir yaşamın yitip gidişi.
Umutsuzluk nelere kadir...yaşamayan bilemez...umut bağlanan şeylere bakın.

Bu ülkede yaşamak gerçekten çok zor.
Ne yazıkki bizler daha dayanıklıydık. Zamanımız biraz daha kolaydı. gençlerin işi çok daha zor.

Çok üzüldüm. Ailesine allahtan sabırlar dilerim. keşke ama keşke birilerinin eli dokunabilse idi bu cana.
madem öüyorum giderayak ak partiye sallim deyip intihar etmiş. önce allah rahmet eylesin diyelim bu ükenin % 55 e yakını ak partiye oy veriyor onların gençliği yok mudur? benim tam gençliğim ak partiyle geçti hizmetlerinden gayet memnunum intihar edecdek bir durumda görmedim. bu zihniyetin ölüsü dişrisi ajitasyon yapmayı çık sever biz sizn cemalievveliyenizi gayet iyi biliriz.
intiahar eden genc hakkaten salakmış ne yapmış akparti ona elinden ekmeğini mi almış.
şartlar sadece bir kişiye zor değil sana zor bana zor ona zor buna zor.
sadece zorluk seviyesi değişiyor.

kendimizi bir yerden atmadık diye harika hayatlar yaşamıyoruz.
Daha 20 yaşında ama gençliğini çalmışlar üzücü.
Aileler bakamayacağı çocukları doğurmamalı.
görsel

değmezdi...

Yazık oldu sana...

Allah rahmet eylesin ne diyeyim...
CHP'lilerin acilen psikolojik destek alması gerekiyor. reis çoğunun kimyasını bozdu.
Ya şimdi 20 yaşında kimsenin elinde bir birikim yok ki.

Bu gençleri kandırmaları çok üzücü.
20 yaşında parası olmadığı için intiharı seçen genç. Çok fazla instegram hayatları izleyip gaza geliyorsunuz sonra hoop öbür taraf.
keşke yapmasaydı bu dünya da hiç bir şey değmez.
güncel Önemli Başlıklar