bugün

istanbul tıp fakültesinin ilk kurulduğu (1900lerin başı) binadadır esasen.
hiç kayıpsız devam edilip bitirilebilirse 1 yıl hazırlık + 6 yıl = "yedi" yıllık ömre ihtiyaç duyan meşakkatli zaman dilimi.

ha TUS'u kazandırmada epey başarılı olduğu söylenir o ayrı.
haydarpasa kampusunde yer alir. disardan bakildiginda bina insani etkiler tarihi olmasi bakimindan ama icerisi tam bir rezalettir. tuvalet kokusu, kirik pencereler, isinmayan kalorifer... vs
--spoiler--
http://www.youtube.com/watch?v=_ADW63NhzKU

http://www.youtube.com/watch?v=uXC-eV-OjTM
--spoiler--

öğrencilerinin tıpı anlatmak için şeker gibi video çektiği tıp fakultesidir.
Yeni kazanan tüm öğrencilerin 1 2 3 Tıp adlı kısa filmi izleyerek geldiği fakülte. * Probleme dayalı öğrenme dersleri (bkz: PBI) öğrenciler tarafından çok sevilmektedir.
henüz topu topu bir yarıyıl geçirmeme rağmen tatile girerken içimde bir hüzün oluşmasına neden olan, kısacık sürede mükemmel insanlarla tanışılabilen, pek bi güzel binada kendine yer edinmiş, okul çıkışı yapılacak şeyler için süper bir yere konuşlanmış fakültem.
ilk yılını tamamladığım, ve bu bir yılın nasıl geçtiğini anlayamadığım, sayesinde tatillerden soğumaya başladığım ve açılmasını dört gözle beklediğim benim güzel fakültemdir. çok farklı bir insan profili vardır. düşünsel anlamda kendinizi aşmış bir şekilde de çıkabilirsiniz bu fakülteden, fotosentez yaparak da. mesleki anlamda da üst sıralarda yer almıyor gibi gözükse de son derece başarılı bir fakültedir. tus denilen saçmalıkta başarı derecesi olarak ilk üçte yer almaktadır. bir de ortalama bir hoca barındırmamaktadır. yani bir hoca ya çok iyidir, ağzınız açık dinlersiniz dersini,ya da tam tersidir, dersine girmezsiniz. güzeldir yani, bekleriz..
yeni sezonun başlamasına az zaman kala lan kelimesine bayılan yazar, bcnolf ve benim tanıtım organizasyonuna yavaş yavaş başlamak istediğimiz fakültedir. tanıtım turları tamamen gayriresmi olup istemediklerimiz dahil olamayacaktır. malum koskoca bina, kaybolup rezil olmak var işin ucunda. kompleks de bir şey zaten. bu yüzden gelin katılın turumuza, arkadaşlarınızı bilinmez yerlere götürüp hava atarsınız. hem tanışma kaynaşma falan. hoş olur bence.
ya çok eğlenceli ya da asosyal looserların bulundugu fakülte.
(bkz: ben bugün bunu gördüm)
bu ilim irfan yuvasını kazanan arkadaşlara gerekli tanıtım desteğini verebileceğimiz fakülte. bekleriz gençler, ışık sizi çağırıyor.
Oturun 1-2 hafta grammer çalışıp ingilizce hazırlık sınıfı atlama sınavını geçin. ayrıca igilizce eğitim yapan tüm fakültelerle aynı sınav yapılıyor, tıp terimlerine falan bakmayın.
haydarpaşa numune hastanesi'nin karşısında yer alır. e-5'ten kadıköy'e giden tüm otobüsler önünden geçer.
Koridorunda iki haftadan fazladır, ibret i alem için yaratılış atlası * sergilenen fakülte, hayvani büyüklükteki bu atlası görmek isteyenler uğrayabilir. *
Bu sene acımasız bir öğrenci eleme eylemine başlayan sene. insan gibi muamele görmek isteyenler, emeğinin karşılığını almak isteyenler bu üniversiteyi yazmasın.
(bkz: ıssız komite)
koşuyolun'daki dandirik binasından pendik'teki devasa binasına gçince haliyle puanları yükselmiş üniversite. Benim girdiğim sene ilk 3bini alırken bu sene sanırım ilk 2binlere oynayacak.
yata yata bitirilen üniversitenin yata yata bitirilen vasat bölümü.
Okuyanı varsa yana yakıla aradığımdır. Güzel okul gibi gözüküyor.
Kazanipta gitmediğim bölüm.
yeni okulum büyük ihtimalle hayırlı olsun.
giriş için piskopat olma, toplum hayatıyla sorun yaşama gibi kriterlerin olup olmadığı merak edilen fakültedir.

son günlerde gündemi meşgul eden 2 sorunlu var, ikisi de bu fakülteden. tesadüfe bak aq.

http://tip.marmara.edu.tr...rektorlugu-nden-aciklama/
Kayıt yaprırken psikiatriden psikopattır kağıdı istenen tıp fakültesidir.
(bkz: kırkaltı raporu) istendigi rivayet edilen marmara universitesinin, zor girilen fakultesi.
Demekki bundan sonra yazdıklarımıza dikkat etmemiz gerekiyor neyin nerden geleceği Hiç belli olmuyor.