bugün

1937 Iova doğumlu metafizikçi ve yazardır. Missouri üniversitesi' nde biyokimya ve doğal ilaçlar üzerine doktora yapmıştır. Sağlık alanında 25 yıl sürecek bir kariyerden sonra istifa edip, yazarlığa başlamıştır...
(bkz: bir çift yürek)
bir çift yürek okuduğum en güzel kitaplar arasında. aborjin kadınlarının regli dönemlerinde ki hikaye dikkatimi fazlasıyla çekmiş olcak ki yazdığım film de yer almasını sağlamıştır. bir aborjin bilgeliği romanı olan sonsuzluğun mesajı farklı tatlar almanızı sağlayabilcek türdendir. ayrıca uluslararası bestseller bir çift yürek yazarıdır.
gerçek gerçektir..
sen birinin canını acıtırsan, kendi canını acıtırsın..
birine yardım edersen, kendine yardım edersin..
kan ve kemik bütün insanlarda bulunur,
farklı olan yürek ve niyettir..
kültürlerini incelemek üzere, aborijinlerle aylar süren uzun-çöl yürüyüşlerine çıkmış, birçok aborijine yardım etmiş, onların acılarını, yaşam biçimlerini araştırmış-belgelemiş, amerikalı doktor, koruyucu hekim, yazar.
(bkz: bir cift yurek)
(bkz: sonsuzluğun mesajı)
Aborjinlerin hayatını anlattığı kitabının uydurma olduğu söyleniyor kendi de itiraf etmiş deniyor doğru mu bilmiyorum ama doğruysa okuyucuyu enayi yerine koyduğu için dava açılmalı.
(doğum Eylül 1937) uluslararası bestseller "Bir Çift Yürek" adlı kitabın yazarı metafizikçi.
Yalnızca son ağaç kesildikten, son ırmak zehirlendikten, son balık yakalandıktan sonra. Ancak ondan sonra paranın yenemeyeceğini anlayacaksınız.

Bir çift yürek.
“Her şeyin bir amacı vardır. Hiçbir şey rastlantısal, anlamsız ya da yanlış değildir. Sadece yanlış anlamalar ve ölümlü insana henüz açıklanmamış sırlar vardır.”
güncel Önemli Başlıklar