bugün

Merkez bankasının yakında 250, 500, 1000 tl lik banknot basması gerektiğinin en net göstergesidir.
Yol yapmanın enflasyonu düşürmediği gerçeğinin yüzüne çarpıldığı andır .
pirincin 6 tl olduğu ülkede kimsenin hiçbir şey söyleme hakkı yoktur. baldoya girmiyorum bile.
abd doları kazanıp 4.5 liradan burada bozdurup tadını çıkanlara pek koymayan durum. Ülke dışında yaşayıp, türkiye'ye tatile gelen, burada yaşayan insanların kazançlarından bihaber yavşakların burada fikir beyan etmesi ne acı.
Ehonomi çoh eyi.
amerikaya nazaran çoooh ucuz olan ülkemiz için geçersiz olan söylemdir. amerikada limon kağıt havlu falan aldığında 60 dalır ( 300 lira oha amk mars limonu falan herhalde ) ödüyormuşsun.

(bkz: ya sayı saymayı bilmiyor ya dayak yememiş)
Biz baggalların sevdiği durumdur.
amerikada 3-5 parça şeye (limon, kağıt havlu vs.) 60 dolar verildiğinden habersiz cahillerin yakındığı saçmalık. ne zaman türkiyeye gelsem ucuzluğun tadını çıkarırım. yazık valla insan denilen varlık elinden olanların kıymetini kaybedince algılıyor.
eskiden ucuz yerler vardı alısveris yapabilecegimiz şimdi hepsi vergiye gümrüğe vs tabi tutuldu adamlarda korkudan kapattı gitti. sosyete pazarlarını bile kapattılar. yurtdısı alısverisleri gümrük vergisine tabi tutuldu. yani kimseye bişeyi yasakladıkları yokta el altından bir yaptırım uyguluyorlar ve sen hele ki aptalsan farketmeden ondan kopuyosun. Zaten suan hali hazırda geriye kalan işletmeler hep kendilerine ait. Ve diğerlerini kısıtlayarak insanları kendilerine ait olanlara yonlendirdiler. Bu durumda kendileri aiken bizler sikilen olduk.

boyle ülke mi olur etin kilosu 65 tl olmus bu işi beceremiyosanız kapatın gidin arkadas içten içe kemirdiniz ülkeyi daha nekadar batabiliriz.
25 tl vergidir net söylüyorum. Insanları nasıl sömürmesi gerektiğini iyi biliyor. Seçmeni ekmek arasi peynir yerken bunlar lüx hayatı yaşıyorlar. 24 haziran'da şutlanacaksınız hemde arabistana.
bir tek zeytin tanesinin 10 kuruş olduğu bu yıllarda normal olandır.
ak parti'nin ekonomiyi nereye getirdiğinin göstergesi durum. asgari ücretli vatandaşlar ellerinde avuçlarından kalmayana dek hala savunmaya devam edecekler mi bu başarısız sistemi çok merak ediyorum. her gün alım gücü düşüyor. çoğacayip.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar