bugün

3 günde 19 milyar dolar eriyen facebook bütçesinin batması durumudur. mark iflasın eşiğine gelmiş haberimiz yok.

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/20607756.asp
bono nun facebook tan köşe olmasına engel teşkil etmemiştir.
yeni evli çiçeği burnunda damat mark zuckerberg'in iflas etmesi durumudur.
evlenmesi ile alakalıdır.
- o face kapanacak mark !
+ ama hayatım, o benim işim.
- ben anlamam, karı kız bakıyorsun orada !
- hacı zuckerberg iflas etmiş.
- benim yonja hesabım var la.
19 milyar dolar neyine yetmezdi beyni sikilesice denecek durumdur. halka arzı gerçekleştirip servetini 19 milyar dolara çıkaran zuckerberg'e keşke hemen hisselerini satıp o servetin yedi sülalesine 7 milyar yıl yetecek kadar çok para olduğunu söyleyebilseydim. zuck ile aramızda hep bir iletişim sorunu olmuştur ne yazık ki.
zaman tünelinin sonuçlarındandır. * *
müslüman olmadığı için olabilir.
olağandır. google bile reklamlardan facebook'tan 10 kat fazla gelir elde ederken, piyasa değeri olarak facebook sitesinin, google sitesinin yarısı kadar olması bile ilginçti zaten. facebook 100 milyar dolar etmez şu haliyle. asıl salaklıkları ise 4 yıl boyunca eli kolu bağlı oturmasıydı bence. hem o zaman şirketin değeri tavana vurduğunda, yeni geliştirmelerle google'ı yakalayabilirdi, reklam ücretlerinden. mark evliliğini reklam stratejisi olarak kullandıysa yazık olmuş *
facebooktaki yüzlerce resim ve videomun akıbetini düşündüren sorundur. acilen yedeklemeliyim.
zuck'un iflas etmese bile epeyce servet kaybetmesine neden olmuştur. şimdi facebook'u paralı yapmasalar bari.
eriyen zuckerberg'in serveti değildir. facebook halka arz olup milletten para toplamıştır. belli bir fiyattan arz olan hisse şu an yüzde 18 kayıp yaşamıştır. neticesinde hisseye giren insanlar zarara uğramıştır. yani toplanan parada erime vardır ki zuckerberg de hisse almıştır satan kendi de olabilir 5 dolardan halka arz edip millete sattığını 2 dolardan geri alabilir. borsa işte.
(bkz: zenginin malı züğürdün çenesini yorar)
arkadaş evlenmiyeceksin. gördün mü herşey kayıp gidiyor elinden.
bak ne demiş allahın polonyalısı:

kadın evlenmeden önce, erkek evlendikten sonra ağlar.

ek:1
yazar da tam olarak bu konulara nasıl geldiğini anlayamamıştır.
zil takip oynamama sebebiyet vermis olay. facebooktan nefret eden herkes eminim ki cok sevinmistir.
acı kaybımızdır. elveda yaralı06, elvafa jılqın qıss, elveda susqun jojuq...

ağlıyorum galiba... * *
hep o karısı yüzünden.
facebook un satılma ihtimalini doğuran bir hadisedir.
Hepsi dislike butonunun olmamasindan kaynaklaniyor. bak zall amca niye batmiyor cunku iy igrenc diye butonu var. ornek al ornek. hem o kadar ergeni siteye alirsan olacak o . mal.
(bkz: mark zuckerberg in kısır olması)
bekarlık sultanlık, nişanlılık vezirlik, evlilik rezilliktir. adam yuva kurdu ekmeğinden oldu ah siz dişiler yok mu?
karı kıza para harcamaktan ifsal etmiştir herhalde.
edit: doğruya o adam evlendi günahına girdik şimdi evlenmeden önce harcamıştır ama.
mark'in zarara uğramasıdır.

aile büyükleri gel altın işine girelim dediler, topraktan gayrimenkule girelim dediler ama ergen dinlemedi işte.