bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    3 günde 19 milyar dolar eriyen facebook bütçesinin batması durumudur. mark iflasın eşiğine gelmiş haberimiz yok.

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/20607756.asp
    2 ... aglaya ivanovna
  2. 2.
    bono nun facebook tan köşe olmasına engel teşkil etmemiştir.
    1 ... usualsuspects
  3. 3.
    yeni evli çiçeği burnunda damat mark zuckerberg'in iflas etmesi durumudur.
    ... aglaya ivanovna
  4. 4.
    evlenmesi ile alakalıdır.
    - o face kapanacak mark !
    + ama hayatım, o benim işim.
    - ben anlamam, karı kız bakıyorsun orada !
    66 -9 ... i n f o r m a t i o n
  5. 5.
    - hacı zuckerberg iflas etmiş.
    - benim yonja hesabım var la.
    6 -1 ... dominick
  6. 6.
    19 milyar dolar neyine yetmezdi beyni sikilesice denecek durumdur. halka arzı gerçekleştirip servetini 19 milyar dolara çıkaran zuckerberg'e keşke hemen hisselerini satıp o servetin yedi sülalesine 7 milyar yıl yetecek kadar çok para olduğunu söyleyebilseydim. zuck ile aramızda hep bir iletişim sorunu olmuştur ne yazık ki.
    4 ... sansolyenin tokmakcisi
  7. 7.
    zaman tünelinin sonuçlarındandır. * *
    3 -1 ... alkolik oldum
  8. 8.
    müslüman olmadığı için olabilir.
    2 -1 ... iseyerek gunesi sonduren adam
  9. 9.
    olağandır. google bile reklamlardan facebook'tan 10 kat fazla gelir elde ederken, piyasa değeri olarak facebook sitesinin, google sitesinin yarısı kadar olması bile ilginçti zaten. facebook 100 milyar dolar etmez şu haliyle. asıl salaklıkları ise 4 yıl boyunca eli kolu bağlı oturmasıydı bence. hem o zaman şirketin değeri tavana vurduğunda, yeni geliştirmelerle google'ı yakalayabilirdi, reklam ücretlerinden. mark evliliğini reklam stratejisi olarak kullandıysa yazık olmuş *
    ... duk erangir
  10. 10.
    facebooktaki yüzlerce resim ve videomun akıbetini düşündüren sorundur. acilen yedeklemeliyim.
    ... dis guclerin oyunu