bugün

13 gün önce ''çok acil dönüş yapın'' başlığı adı altında bdv ye soru sordum.

marjinal tosbaga neden çaylak oldu, bilgilendirirseniz sevinirim dedim.

bu sabah dönüş yaptılar. verdikleri cevabı paylaşmak istiyorum;

--spoiler--
sayın kukla,

öncelikle soruya geç cevap verdiğimiz için tüm uludağ sözlük moderatörleri olarak sizden çok ama çok özür diliyoruz. lütfen yine sinirlenip hakkımızda uzun uzun entry döşemeyiniz. inanın çekmiş olduğunuz '' bilgilendirirseniz sevinirim '' adlı bu mesajınızı ''bilgilendirirseniz sevişirim '' diye okuduk ve ister istemez bi panik oluştu. acaba dedik tüm yazarlar bitti de sıra moderatörlere mi geldi? muhaha sinir krizine girdik kukla. ama soruyu dikkatlice okuyunca ''sevişirim'' değil de ''sevinirim'' dediğinizi nihayet idrak ettik ve şimdi size cevap vereceğiz ama cevap vermeden önce lütfen moderasyon hakkında espiri tarzı uzun uzun yazılar yazmayınız. çünkü dikkat ederseniz sayın kukla, tam 1 buçuk senedir siz değerli yazarımızı çaylak yapmadık. kuşimato'nu sözlüğe saldığın günden beri hep 1 adım geri kaçtık. dobraman diye fake hesap alıp milleti kekledin ama biz yine sizi çaylak yapmadık. hiçbir zaman da yapmayacağız sayın kukla. yeter ki modlar hakkında geyik tarzı entryler girip bizi müşkül duruma sokmayınız. siz soktukça millette sokmaya çalışıyor. bu üzücü ve siz bu işi iyi biliyorsunuz. lütfen diyoruz, lütfen yapmayınız. sorduğunuz soruya cevap gelince.

hakaret etti.
--spoiler--

olayın aslı buymuş. hakaret etmiş. '' kime etti'' diye tekrar bdv ye mesaj çekmek isterdim ama inanın konuşulmuyor onlarla. bıg bıg bıg bıg tavuk gibiler amk.
adını sol frame de görünce ishal oldu sandığım yazar. neyse ki acıkmış.
işi gücü milletin eksiğini gediğini aramak olan yazar. entry girmeye korkuyorum amk. gecelerin yargıcı gibi herif bitiveriyor her yerde. 7 - 24 tetikte amk çocuğu.
Lgbt yürüyüşünde bir aseksüel olarak boy göstermektedir.

bu arada sözlükteki insanlar hakkaten rahatsız ya. Siz temel ihtiyaçlarınız dışında beyni hiç kullanmıyonuz.
seri artılayan melek sayesine istatistiklere giriyorum diyen yazar.

fake hesaplarına melek diyor adam.

adam kendini melek sanıyor.

victoria secret değil lan burası. uludağ sözlük, uludağ.

ne oy vermesi.
Fedai misin Dude? Bırak bu işleri evinin erkeği çocuklarının babası falan ol...
Bir yazar. Çaylak Expert.
çaylak yazar.

olm nolcak 1 hafta tatil işte. fazla şaapmayın yine aranızdayım. (bkz: sizi izliyorum)

lan bunu okuyan ''okuyom tosbik'' diye mesaj atsın. kendimi ağzı bağlanmış sürekli tokat yiyen masum ve bir o kadar da güzel kız gibi hissediyorum. ağlıyom falan.

--------------------------------------------------------------------
kukla'nın tencere dürttüğüme dair bir belgesi var elimde. o antrenman. sert çalışıyorum ki bunlara rahat dalayım. aha bu da oricinal ferrem;

https://www.youtube.com/watch?v=6R5QueuvKQ4

bu fotoğrafı zall çekti; görsel
kimseye hakaret etmeyen, moderasyona saygıda kusur etmeyen ayrıca işte budur üstat özelliğini kullanan örnek yazarlardandır. *
kanıt için bakınız: görsel
istatistiklere 983 tane yazı soktuktan sonra;

--spoiler--
fake hesap kullanıyor olsam piuuu... o kadar da ciddiye almıyorum sözlüğü canım ahahah.
--spoiler--

diyen yazar.

hemen ciddiye almayan adama bakalım,

görsel

tevet üm eksilenen yazılarını siliyor. ahahaha ben de güleyim.

tosbacık git kumda oyna. burası ciddi bir yer.
Dogum gunu kutlu olsun yazari. Baba tarafi karetta bunlarin 100 sene yasar en az fazla alistirmayin.
camiye gittiğim doğrudur.

marjinal olduğumdan diğer tosbağalara da hiç benzemem;

görsel
insanlara baya batmış yazar.
20 tane fake'imden 2 tanesi moderatör hesabı zaten amk. Kimi kimin Sözlüğünden siliyonuz?
moderatör yaralamaktan kader mahkumu olmuş yazardır.

sorun bi niye yapmış?

bir gün şordan geçiyormuş bir mod gelmiş buna ne kadar yawaş yürüyorsun(tosbağa ya amk hor gördüler), sen şimdi karıylada böylesindir demiş(bakkkkkk, kavgada söylenmez). neyse bu bir anda 21 cm demiş(hani yawaşım ama inletirim fln) derken mod buna alınmış kavga ederkene bizim tosbik buna jopla(öh öh) vurmuş. sonrası adam 1 aydan beri yok amk. ben bunu niye anlattım hiç bilmiom.

(bkz: üşüyoruz reis)
bir gün ormanda geziyordum, ağacın köşesine geçmiş ağlıyordu, ne oldu didim ve başını okşadım. Marulumu çaldılar didi, işte o zaman dünya başıma yıkılmıştı. Adeta gözlerime perde inmişti. Hemen elimi belime attım, silahımı çekip vuracaktım onları oysaki benim hiç silahım olmamıştı. Yıkılmıştım, bi çare gönül. Aniden kalk gidiyoruz didim! Niriye didi? 'sahile balıkçıya' der demez gözlerinin içi gülmeye başladı, anladımki keranacının canı rakı çekmişti.
içtik, içtik ve yine yeniden içtik. Zil zurna serfoş olmuştuk, garsona seslendim 'bayannn', halbuki garson erkekti. O derece sarhoşuz. Bir baş marulu paket yaptırdım ve sırtına yükledim ama nasıl sevindi nasıl sevindi adeta tavşanı koşuda geçecekti. Mutluluktan gözlerim dolmuştu ve o yoluna gitti ben yoluma...