bugün

tabii ki türk kızıdır.

+ leylacım sana maria sharapova diyorum, başka da bi şey demiyorum.
- bence o güzel deasdqwdqd qdqwdqdw
+ yaa, böyle yamuk yumuk olursun işte.
maria sharapova yı güzel bulmayan erkek ile çıkması muhtemel kızdır.
Güzel bulmak zorunda olmadığının bilincinde olan kızdır. Birinin güzel bulduğunu; öteki bulmayabilir. Anormal değildir.
(bkz: maria sharapova kimmiş diyen kız)

cidden kim lan o.
yav tamam güzellik görecelidir de, o kadar da değil be kardeşim. sonuçta şundan bahsediyoruz;

görsel
adriana lima!
görsel

güzel bulmak zorunda olmayan kızdır. çok ta güzel sayılmaz yani.
kamyon götü yere yakın, esmer, yağlı yemekten götünü başın sivilce basmış türk kızıdır. geneli temsil eder.
li na maçında li na daha güzel lan diyen (erkek)ev arkadaşından daha tuhaf değildir.
haklı olan kızdır, zira maria sharapova gerçekten de güzel değildir. sporcu bir kadında olması doğal olan seksapalite var, seksi kadın ama yüzü uyuşturucu müptelası gibi bu bacının.
maria sharapova zaten güzel değildir. her kız bunun farkındadır. ayrıca her rus güzel olacak diye bir kural yoktur. maria nın sadece fiziği kusursuzdur tıpkı diğer sporcu kızların güzel vücutları gibi. o kadar. ayrıca slav ırkından olduğu için 30 yaşından sonra yüzüne bakılmaz. 50 yaşında gibi görünürler.
maria sharapova'nın ortalama bir rus kızından daha güzel olmadığının farkında olan kız. bir özelliği yok, bildiğin rus işte. ulan temmuz'da kemer'e insen adım başı bunu yamultacak 50 rus kızı bulurum sana bak.
Maria Sharapova makyajsız haliyle bile güzel sayılabilir. asıl cevher makyajsızken ortaya çıkar, gözleri yeter.
bu hatun güzel olmadıgı için güzel dememiş olan kızdır. haklıdır.
güzellik anlayışı farklı olan kızdır, ruh güzelliğine inanmaktadır.
kenan imirzalıoğlu ile kıvanç tatlıtuğ'un tipi olmadığını söyleyen kızın kız kardeşidir.
çok çok daha güzel insanların varlığı sharapova'yı güzel bulmayı çürütmez.
tanım: bir görüşünü dile getirmiş kızdır.
enrique iglesias konserinde sütyen atarlar sahneye.
off yha kizim maria gibi baslama ginee .s de diyorsa, run forest run.
ben bi kadında önce gözlere bakarım diyen erkeğin panpasıdır.
mary elizabeth winstead dediyse haklıdır.

(bkz: mary elizabeth winstead)
maria sharapova dan daha çirkin kızdır.
güzelliğin göreceli olduğunu bilen kızdır veya sharapova' dan daha güzeldir.
"ya bu güzellik göreceli kavram ama o kadar da değil." denilmesi gereken kızdır. göz var izan var la. tamam dünyanın en güzel kadını değildir ama güzeldir işte arkadaş. basbaya güzel lan bu...
(bkz: eşek hoşaftan ne anlar)