bugün

Dünya üzerinde kim nereye siber saldırı gerçekleştiriyor, bunu gösterdiği söylenen site.

Ayrıca

http://map.ipviking.com
bu gece birkaç ülkenin internet şebekesi komple gidecek. bu son yayınlanan filmden sonra çin, abd'ye fena yükleniyor. harbiden oturdum izliyorum. ayrıca şu anda türkiye de girdi listeye. vietnam'dan ufak da olsa saldırı yiyoruz. bizimkiler de abd'ye saldırıyor fırsattan istifade.
Sonra herkes uşağa modellemesini canlı izleten site.
gerçekliği olmayan site, böyle bilgiyi yansıtamazlar, ama belkide istisnadırlar, ama hiçbi devlet sitesi çökmez, çünkü siteleri yok. sistemleri var. bu siteye bakarsak bildiğin yeniçeri okçuları savaşıyor. tamamen uydurma, ayol inanmayın kandırıyolar.
siz yinede inanmayın, kendini o maskeli şeylerden, hackerlerden sananlar gaza gelip izlesin heveslensin.

(bkz: anlıyomuş gibi gözükme çabası)
hollandanın 4.sıraya yerleşmesinden sonra hollanda ne alaka amk dedirten site.

edit:ortalık fena karıştı arada bizimkilerde saldırıyo amerikaya çaktirmadan.

(bkz: bunlar hep amerikanın oyunları)
uzaydan bile amerika'ya saldırı yapıldığını gösteren site. onlar da uzay çöplüğünün intikamını alıyorlar sanırım.
savaş canlı yayınıdır.

aq ben de emekli hacker olarak oturdum ders çalışıyorum.
Sivas'tan bile amerika ya saldırı oluyor . vay arkadaş
fake olan sitedir. aslı google tarafından da desteklenen dünya üzerindeki ddos saldırılarını gösteren digitalattackmap.com adlı sitenin çakmasıdır.

cyberedit: evet geçen zamanda tekrar tekrar gözlemledim ne zaman siteye girsem hep siber savaş varmış gibi gösteren sitedir.