bugün

türkiye cumhuriyeti'nin geleceğinin bekasının tehlike ve tehdit altında olduğunu iliklerimize kadar hissettiğimiz şu günlerde içinde bulunduğumuz durumdan türk milletini kurtaracak bir çözüm göremediğimizden başlatılan imza kampanyasıdır.

evet 20 yıldır ülkeyi yöneten ve bugüne gelmemize sebep olan akp iktidarından artık kurtulmamız gerekiyor, ne yazık ki 6'lı masa adı verilen sözde muhalefet bizi akp'den kurtaracak kudrete sahip değil.

hala kılıçdaroğlu aday olacak, cumhurbaşkanı adayını 6'lı masa belirleyecek diyerek halka meydan okuyan, halkın taleplerini takmayan bu kibirli muhalefet anlayışına artık bir dur deme vakti gelmiştir.

bu sebeple bizler halk olarak imza toplayarak mansur yavaş'ı göreve davet etmeli, ardından 100 bin imza toplayarak da mansur yavaş'ı cumhurbaşkanı adayı yapmalıyız.

atatürk'ün gençliğe hitabesinde bize emrettiği üzre;
bir gün, istiklâl ve cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin! bu imkân ve şerâit, çok nâmüsait bir mahiyette tezahür edebilir.
ey türk istikbalinin evlâdı! işte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; türk istiklâl ve cumhuriyetini kurtarmaktır! muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

biz ülkemizi müdafa etmek, bu durumdan kurtarmak için ne akp ve yandaşlarına, ne de halkın taleplerini dikkate almayan 6'lı masaya muhtaç değiliz.
muhtaç olduğumuz kudret damarlarımızdaki asil kanda mevcuttur.

mansur yavaş'ın kararını etkilemek ve sayın yavaş'ın halkın çağrısına tepkisiz kalmaması için bir imza da sen ver.

imza kampanyası;
https://chng.it/2jjyC5hhxJ
(bkz: ümit özdağ bunu beğendi)
zaten onu aday göstermezlerse yatacak yerleri yok. ben de gidip malum partiye oyumu vereceğim.
mansur yavaş ın asla cumhurbaşkanı adayı olmayacağını bi yerlerden aldığım duyuma göre sesinin kesildiğini aylar önce bikaç yerde yazmış iddiaya bile girerim demiştim. sizler siyaseti objektif yapamıyorsunuz peltek türkçeli makeden mansur asla ama asla cb adayı olmayacak.

görsel
--spoiler--
bi yerlerden aldığım duyuma göre
--spoiler--

(bkz: götüm)
evet . mansur yavaş aday olursa zafer bizimdir .
Para karşılığında imzalı destek mi ?.

Ayıp yani.
mansur kaç paralık adam da imza toplanıyor adına swh. ekremden hallice bir averaj chp adayı sadece.
Mansur un imzaya ihtiyacı mı var show u. Kesin.

Ankara da adayım dese 2 caddede yürüse bulur o imzayı.

Önemli olan ben adayım demesi.
Mansur Yavaşı çok severim.
Gönlümüzdeki tek adaydır.Zafer partisinin değil millet ittifakının adayıdır.
Millet ittifakı adayını istediği zaman istediği şekilde açıklar.
Aday açıklama baskısı yapan akp-zafer ittifakını da kale almaz.
polemiğe girmeyen sadece işine odaklanan milletçe özlediğimiz siyaset figürü. Başka özelliğe gerek yok.