bugün

eurovision şarkı yarışmasında ülkemizi temsil edecek olan manga grubunun sahne şovunda arkasında eşlik eden robot bayandır.bana göre; şarkının anlamı itibarı ile * *başka ülkeler tarafından yönetilen, sömürülen ve genelde türkiye karşıtı ülkelere, gönderme yapmak için tercih edilmiştir.
parası neyse verip alacağım, mis gibi lahmacunlarımın soğanlarını doğratacağımdır. parasıyla değil mi olum robot robottur.
şarkının sonunda fermanla öpüşen robottur.
(bkz: 5 yıl içinde robotlarla seks yapılabilecek olması)
kafasındaki kaskı bilerek mi düşürdü yoksa o da gösterinin bir parçasımıydı diye düşündüren pamuk şekeri...
şarkının sonuna yetişeyim diye acele ederken başlığını düşen robottur. prova videolarında yoktu böyle bir şey.
güzel bir detaydır.
kıçını kıvırıyor şirin.
dansöz çıkacak diye bekletti.
kapalı çarşıdan getirdiler herhalde.kaynak felan.ek işlerinde dansöz olarak çalışıyordur.
manganın arkasındaki robot bayanın arkasındaki tanganın arkasındaki robot bayanın arkasındakidir.
üstündekileri çıkartıken yetişemiyecek diye beni bile geren android bağyan.
power rangers'tan fırlamış robottur.
(bkz: yoklukta gider)
şarkının sonlarına doğru kendini kesmeye başlamıştır,hemde testereyle.
elektrikli testere ile kendini kesmiştir. Arabesk bir tavrı var.
"ya hacı 5 yiğiti çıkardık meydana ama ortaya bi'hatun olmazsa ne çekiciliği kalır?" mantığıyla konmuş biblo niyetine eleman.
neye yaradığını pek anlamadığım bayan. bunu sahne şovu olarak algılayan insanlara anlam veremedim doğrusu.
başındaki kaskı bilerek mi yoksa yanlışlıkla mı düşürdü diye beni düşündüren ama görsellik açısından on numara bir gösteridir.manga gibi.
"olmasaydı daha mı iyiydi?" diye düşününce laf edemediğim bayan.
"robot, mobot kayarım ben buna" yorumlarına neden olan ingiliz hastasıyızdır.
kötü bir lordi türevi olarak görülebilecek şey.
babamın power rangers zannettiği gariplik, gereksizlik.
arkadaşlarımız arasında "robot bayan mı" "bayan robot mu" tartışmalarına yol açmıştır. *
"canavar" denen aletle kolundan kıvılcım çıkartmaya çalışmıştır. doğru düzgün becerememiştir. eğer başındaki kask ise, zırt diye düşmesi normal değildir. zaten arkada çok sönük kaldı, kamerayı üstüne çekti, sadece rol çaldı. işini iyi yapmış olsaydın bunları yazmazdık.
ana haberlerde yarı final ile ilgili yorumlarda, diğer ülkeler tarafından büyük hayranlığın duyulduğu belirtilen hanım kızımızdır.