bugün

güzel görünmek her kadının doğasında vardır.
Kendisine saygısı olmayan insanın, yine kendisine yaptığı saygısızlıktır bana göre, karşı cins seni olduğun gibi kabül etmiyorsa yada makyaj yapmak zorunda kalacak şekilde meteryalist bir ilişki başlangıcınız varsa, bu ilişki maalesef karşılık' lı sevgiye göre değilde bir çıkar ilişkisine dönüşmek mahkumiyetindedir, ve iki taraf içinde ayrılık getirir.
Kime göre? neye göre? Bir kadın yüzüne boya sürdüğünde kendini daha iyi hissediyorsa bırakın sürsün yani. Makyajlı hali ile makyajsız hali arasında uçurum varsa ve bu bir sorunsa bu sizin değil onun sorunudur ki o bunu bir sorun olarak görmüyor da olabilir. Makyaj kusurları sakladığı ve güzelliği ön plana çıkarttığı gibi daha bakımlı da gösterir. Doğru ve güzel makyaj yapmış bir kadın en “ben doğaldan yanayım ağbii” erkeğini bile etkiler doğruya doğru.
Neden gereksiz olsun. Ben makyaj yapan kadını beğeniyorum. Abartmasın ama.
ihtiyacı olanın yapması, ihtiyacı olmayanın yapmaması gereken gerçekliktir. asıl sorun size ihtiyacınız olup olmadığını söyleyen birilerinin olması gerekliliği.
Kadınlar doğal olması her zaman tercihimdir. insan bir sebeple güzel görünme ihtiyacı hissedebilir ama gerek yok. Estetiğe bile gerek yoktur çünkü sizi her halinizle seçecek beğenecek çıkar bu dünyada.
Makyaj olmasa bu kezolar sokağa çıkamaz.
Makyaj dozunda iyidir, fazlası düğünlere kınalara yapılır. incecik alınmış kaşlar beni rahatsız ediyor, bi yapaylık veriyor.
Burda doğallık kasanlar instada şişme bebeklere ağzı sulanarak bakıyor sanki bilmiyoruz.

Ayrıca yüz tipine uygun hafif makyaj her kadını güzelleştirir. Haftada iki gün dişini fircalayanlar yorum yapmasın lütfen.
Makyaj yapma konusunda bence kişinin kendi tercihine kalmış bir şey. Makyaj yapmayı çok seviyor olabilir veya yapmadığında kendini kötü hissedebilir, sanane. Hep makyaj yapıp bir gün yapmadığında da "aa ne oldu? bir şeyin mi var?" Bir de tam zıttı normalde makyaj yapmaz ama içinden gelip yapınca "ooo süslenmişsin, kime??" tarzı sorular sorup kırıcı olmayın!!
Herkesin kendi hayatı
Göz altı morluklarımla dolaşsam, daha mı iyi?
sen bir de bunu gel de türk kızlarına anlat. anında linç ederler seni.
ihtiyacı olan abartmadan yapsın. olmayanda daha güzel olacam diye cildine yazık etmesin.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar