bugün

şişeyle ne yapıyorsa artık merak edilesi konudur.
agmz adlı yazarın sıcak yaz akşamında kendisine yaptığı eylemdir.
ayağı kayıp yere düşmüş o esnada şişe göte girmiş öyle mi ?

lan bi git gizli ipnesin işte !

50 yaşında bir de tüüü...
(bkz: götünde pet şişe olan adamın inkarı)
bu tarz düşme sonucu meydana gelmiş olayların hepsinin erkeklere denk gelmesi ilginçtir. pardon erkek mi dedim..
büyük tuvaletin yapılmasından sonra makat bölgesinde oluşan boşluk hissini doldurmak adına uygulanan anormal bir yöntem, dışarıda denemeyiniz.
göte giren şişe açılmaz derler bak kanıtlandı işte doğruymuş.
eğer şişenin makattan içeri girmesinin sağlıksal açıdan yeni bir buluş olmaması durumu söz konusuysa, şu anda sağlık alanı bu işe erkek yapıyorsa halk tabiri ile ibnelik demektedir.

ayrıca habere konu olan durum mümkün değildir. bir adamın ayağı kayıp pet şişe üzerine oturmak imkansıza yakındır, heleki bu şişe 33cl lik bir şişeyse.

son olarak abicim yeme bizi bal gibi şişeyi içeri dürtmüşsün delikanlı gibi yediğin boka sahip çık.
kesinlikle bilinçli yapılan bir araştırmadır.
şişenin şekline bakarsak 1 litrelik fanta şişesi sanırım.
yani düz de değil lap diye girsin , daralıp genişleyen bir yapısı var ..

http://www.turkmencashcar...ANTA_PORTAKAL_15_LT_B.jpg
o göte şişe kaçana kadar daha neler kaçmıştır.. bu da geçer.
yanlışlıkla üzerine düşmüş abimiz (!)
bu göze toz kaçması gibi basit bir şey değildir. herkes çok dikkatli olsun.
Biri anlatmıştı. Adam eşini çocuğunu memlekete yolluyor hemen ardından da eve travesti atıyor. Neyse sonunda tro ücreti istiyor ama adam da "vajina mı becerdik bu ne mk" diyor, anlaşamıyorlar. Travesti tabi sinirleniyor. Arkasını dönüp janjanlı çantasından bayıltıcı spreyi çıkartıyor "ffııssssss" adam küt aşağı devriliyor. Sonra şişeyi adamın makatına monteliyor. Adam bi uyanıyor kıçında müthiş bi ağrı hemen aynadan bakıyor şişe var. Çıkarmaya çalışıyor tabi çıkmıyor. En son aklınca plan yapıyor ve bornozunu giyip hastaneye gidiyor. Soruyo doktorlar: hayırdır noldu? Adam banyodan çıktım koltuğa oturayım derken şişeyi görmemişim üstüne oturdum diyor. Doktor inanmamış ama napsın hipokrat yemini var, şişeyi çıkartıyor. It's a true story.
Şişenin suçu ne canım. O da delik olmasaymış. Hop,cezada 7 yıl indirim.