bugün

8. nesil bir yazar. *
(bkz: tudors terk)
götten uydurma haberleri paylaşan yazar.
Soysuzun teki efendim.
ford cargo marka kamyonda gördüğüm bir yazıydı.
hoş gelmiş sefalar getirmiş sekizinci nesil yazar kardeşimizdir. takipcisiyiz.
(#12896846) tek tek ortaya çıkmaya başlayan kürtçülerden yalnızca biri, sözlüğe gelmişler zamanında şimdi döküyorlar kinlerini.
(bkz: #12896846) küfürlerin kifayetsiz kaldığı bu entry nin yazarı. iyi uçuşlar kendilerine.
(bkz: #12896846) girisi ile takdir kazanmış aslan parçası.
pkk lı yazarlardan biri. moderasyon duy sesimi.
(bkz: #12896846) girdisi ile pkk lı olduğunu anladığımız pkk lı yazarlardan biri.
(#12872965) bunu söyleyen sosyalist olduğunu iddia ediyor.
ölen türk askerleri için oh iyi olmuş canıma değsin gibi bir tabir kullanmamış. özgürlük istemek güzeldir. ben de kafkasyada özgürlük istiyorum mesela.
linç etmeyi bırakın adamı fikrini söylemiş. özgürlük diyen bir adamın üstüne bu kadar gidersiniz dağa çıktığında da en çok küfrü yine siz edersiniz.
kürt özgürlük hareketei karizmatik bir harekettir demiş.
buradan kastettiği pkk mı? bir sormak lazım?
pkk ya mı karizmatik diyor özgürlük isteyen bir ruha mı?
pkk nın taşeron olduğunu bilip de yine de kürt halkına özgürlük mü istiyor?
doğru tahlil etmeliyiz.
daha 10 yıl öncesine kadar adamlar dillerini konuşamıyordu.
şimdi devlet televizyon açıyor.
demek ki varmış bir baskı. belki bu adam biraz daha özgürlük istiyor?
ayrıca özgürlük verilmez alınır.
not: aborjinim.
not: pkk yüzünden çok şehit verdim. bana kötülüğünü anlatmayın.
o zaman tekrar ediyoruz neymiş özgürlük isteyen adamı linç etmiyoruz.
bu adam rusyada bir adige de olabilirdi.
kafkasyada da türk terörü var rusyaya göre.
her damim biz türkler mi haklıyız? bu nasıl iş?
ben anlamıyorum. ben bu kadar kibirlenemiyorum kafkasyada türk özgürlük isteği haklı burada bizden özgürlük istenmesi haksız diyemiyorum.
efendim son olarak
umarım gerçek bir sosyalisttir dediğim yazar.
kürt faşisti çıkarsa ben elceğizlerim ile diğer faşistlerden beter ederim onu.

bir başka entarisinde pkk kadroları cahil değildir demiş.
pkk eskiden cahil değildi şimdi yeni kattığı kadrolar hep kürt köylerinden yani üni gençliğinden katılım silik kalmaya başladı.
örgüt içi teorik eğitim ise tahminimce ideolojiktir. tek düze tek taraflı. partizanca.
kendi görüşünün savunan 100 kitap okumaktansa farklı görüşte bir kitap okumak daha iyidir.
bunun olacağını hiç sanmıyorum.
yani pkk kadroları cahildir.
yaptıkları da buna ispat.
(bkz: kendini zeki sanan pkklı)
Bir devlet geleneği vahşet işkence
ve katliam/#12660980
yukardaki entrynin sahibi, moderasyon göreve, yukarıda silinmiş düzinelerce yazısı da var, basit bi işlemle onlarda çıkartılabilir. Bilgileri gönderin bilişim şubesine de, görevinizi yapmış olun sevgili modlarımız, üstelik bu adam tübıtak da proje çalışanı olduğunu da söylüyor, büyük ihtimal yalan ama modlar görevini yapsın, bu adamı incelemek de polisin görevi zaten.
bdp nin pkk olduğunu hala kabul etmeyen yada anlayacak kadar kafası çalışmayan, bir an önce silinmesini istediğim pkk lı yazar.
o yanındaki 1905 ibaresini derhal kaldırmasını istediğim yazar.
sen bu ülkenin arkasından ileri geri konuş, sonra da nickine 1905 koy, oldu yazarımsım.

belki doğum tarihindir o troller uzun yaşarmış öyle derler.*
süper yazar başka yazar...
entrylerini beğenerek okudum yazarlardandır.
(#12872965)
pkklı, terör yandaşı, ve bu güruh için edilen her lafı sonuna kadar hak edenlerden biri bu yazar.
pkklılar okumuş yazmış adamlar demiş.doğru söylemiş. fakat, sormak isterim kendilerine; hani eğitilemiyordunuz siz, o eşek anırmasını andıran anadilinizi kullanmanıza izin verilmedi diye? hani dövlet size bohmirdi? nasıl okudunuz, nasıl o mesleklere sahip oldunuz? özgür olmayan, eşit olmayan bir etnik grubun mensupları bahsettiğin mesleklere sahip olabiliyorsa bu ülkede, hatta parlamentoda yer alabiliyorsa iki etnik grup arasında ayrım yapılıyor demek şeref yoksunluğu belirtisidir. bunun için dağa çıkmak ise, söz konusu etnik gruba dair format gereği buraya yazamayacağım kadar mide bulandırıcı nedenlere dayalıdır. keşke toptan defolup gitseniz kuzey ırak'a, hem görüntü hem gürültü kirliliğiniz kalksa ortadan.