yıllar boyunca galatasaray hakkında yaptığı kırıcı çıkışlardan ötürü sağduyulu yaklaşımına şüpheyle bakılan fenerbahçe yöneticisi. kendisi gibi, rakip kulüpler hakkında kırıcı açıklamalar yapan yöneticilerin bu hareketleri üzücüdür.
http://www.dailymotion.com/video/x2lv8hj

yorumsuz.

fenerbahçe yöneticisidir.
ırkçı. "biz sporun beyazıyken, bize zenci muamelesi yapılıyor. bize ayrılıkçı davranıyorlar."
kulübünün 20 numaralı futbolcusu gibi ırkçılık duygusunu içinde taşıyan fenerbahçe yöneticisi. havaalanında ''pontus'un piçleri yıldıramaz bizleri'' diye bağıran bir kısım fenerbahçeliler'in kravatlı hali.

unuttukları bir şey var; pontuslu olmak bizi gocundurmaz!
fenerbahçenin ırkçı yöneticisi.
bu akşam başşşajşehir maçından sonra basın açıklaması yapması gereken yönetici. muhtemelen;

"demba ba'nın direkten dönen topu incelenmeli. ayrıca ilk golde kaleci günay elini çekiyor." gibi bi şeyler söylemesi çok muhtemel.
4. yıldızı kazanma yolunda bize verdiğin destek için sonsuz teşekkürler göbekli başkan.
yanağından alınan makası yumruk diye çarpıtan bu şahsın, t-shirt üzerinde olmayan kurşunu görmesi de normal.
o trabzondaki kurşunu atanın bulunmamasının nedeni, işin içinde fbli bazı yöneticilerin olması ihtimali olmasın sakın!!!
akıl fikir lazım fblilere...
şu anda hakemi elestiricek kadar yüzsüz olduğunu cümle aleme göstermektedir, son dakikadaki faul olabilir yada olmayabilir benim işim o değil deyip maçın başında 3 penaltımız verilmedi deyip kendini rezil etmeye devam etmiştir.
Suan bence dalga geciyo insanlarla, kesinlikle.
Gene bir şeyler zırvalayan adamsı.

adam resmen m.ali şahine küfür etti.

devlet erkanı göreve..
Akp'ye meydan okuyor adam.

Günahım kadar sevmem kendisini ama rte ve kafilesine yaptığı gidere aferim.

Not: antistanbulluyum.
bu kadar karaktersizi gelmemişti. 90+7 de attıkları haksız faulle kazanılmış golün ardından mehmet ali şahin'e resmen tehditler savuran herif.

yine 'paralel, siyaset, 3 temmuz, 12 bin taraftara hareket çeken' kelimeleri ağzında. ulan onun bunun doğurduğu sen bayan basket maçında ergin ataman'a oranı buranı gösterip 'seni sikicem' demedin mi ? bunu ergin ataman da söyledi, kameralar da ağzını okudu. utanmadan kalkıp ergin hocayı kendi yaptığı şeylerle itham eden bu amınoğlunu bu mevkilere getiren de, aziz yıldırım'dır. yalnız boynuz kulağı geçmiştir. aziz yine 17 senede konuşmayı az biraz öğrenmiştir. üslup adap tavır karakter bilmeyen bu herif, aziz'i de geçmiştir. aziz volkan emre falan hikaye. böyle karaktersiz ibneler silinmediği sürece türk futbolunda gerilim devam eder. zamanında ünal aysal 'şikecilerle dost olmam' diyerek siktiri çektiğinde kemküm yapmıştı bu karaktersiz ibne.
hükümete nah döşer. ulan bu adam götünü yalamadı mı akp'nin? 17-25 aralık'a paralel kumpası demedi mi? siyaset spora karışmasın. o zaman ilk önce o stattan çıksınlar. şükrü saraçoğlu o stadın arazisini nasıl peşkeş çekti fenere bilmiyorlar galiba.
ulan adamların stada ismini verdikleri başkanları fenere 16 yıl boyunca başkanlık yaparken çeşitli tarihlerde başbakan, iç işleri bakanı ve maliye bakanıydı.
badem bıyıklılara racon kesmiş babayiğittir... seninleyiz mert adam !
hükümet yalakalığı ile avrupada her türlü mecrada suçlu bulunduğu şike davasını örtbas eden camianın adamı. geçiniz.
fenerbahçe armali havluya tekme atmış da 12 bin kişiyi tahrik etmismis.. ulan keko senin başkanın sikerim böyle fenerbahçe yi diye açıklama yaptı mı yapmadı mı sen bana onu söyle?!
Dun gece aciklama yaparken yanindaki sahsi gorunce kendisi bana bi sempatik gorundu. Kavgaya gelmis gibi yaninda dikiliyor, soze girip laf sokmak icin firsat kolluyor ve konusma bitince cekip gidiyor. Ozaydinli midir nedir. Lan bu ne kustahlik. Oradaki basin mensuplarina, ekran basindaki seyirciye hic saygisi yok adamin. Gotunu dondu gitti aq. Mahmut her seyi isine geldigi gibi degerlendirip sacmalasa da en azindan tesekkurunu etti.
bir kere bile "evet yenildik, rakibimizi tebrik ederim" dediğini duymadım.

üstelik bugün diyor ki "meydanı boş sandılar heralde".

hahaha. nasıl boş olsun sayın uslu, nasıl boş olsun.
şu an ağlıyor tv de. hakeme bok atıyor
lan sen önce dünya starı diye getirdiğin adamı oynatan hoca bul kendine.
yine başladı. en çarpıcı ifadesi "biz bundan sonra konuşuruz".

abi siz hiç sustunuz mu ya? ya sizden mağduru yok lan siz hiç sustunuz mu?
türkiye'nin en karaktersiz yöneticisi. sürekli ortamı geriyor, futbolu kirletiyor. çıkmış şuan hakeme laf ediyor. fener'in hakkı yenmiş öyle diyor. bir insan bu kadar karaktersiz olamaz ulan hakem size nerede haksızlık yapmış karaktersiz herif. bundan sonra konuşuruz kimse bizi durduramaz diyor. ne zaman sustun ki sen amk?

ulan sinirden mahmut tuncer başlığına yazdım, sildim tekrar buraya yazdım. o kadar sinirliyim.
Hahaha yazık lan saydığı pozisyonlara bak hadi ersani falan anlariz tamam da markovic düştü faul bile vermedi dedi lan bu nedir ya ahahhaha.
bu adam çok komik lan. dokunsan ağlayacak birazdan ekranda.

adaletten bahsedecek son adam adalet edebiyatı yapıyor.

(bkz: yav he he)
Hakemlerle, iyimser olarak onlarca maç alan Fenerbahçe yöneticisinin söylediği sözler, türk komedi dizilerinde kullanılsa, uzun soluklu bir dizi olur, güldürmüştür.