bugün

yeteneğini zamanında ortaya çıkarmamış çocuktur. gidilen bir ikinci lig maçında kendisini görmemle şok oldum. "lan bu bizim samet değil mi erdem?" dememle birlikte, bizim aynı anda "vay amına koyayım!" deyişimiz... o çocukluk maçlarını hatırlayışımız vs.

ulan yedek oğlu yedek samet, yenildiğimiz o zorlu mahalle maçlarında neredeydin pezevenk? şimdi futbolcu olmuşsun ama o zamanlar lazımdın lan bize.
mahalle maçına alınmadığı için hırs yapmış çocuktur.
dışlanan çocuğun hırs yapıp futbolcu olması. azimle zıçan duvarı delermiş sözünü anımsatan olay.
çocukluktan kalan tatminsiz güdülerin başarılı meslek hayatın kapı aralayıcısı olduğunun en güzel kanıtıdır.

beni de çocukken evcilik oyununa almıyorlardı; şimdi ise evlere hacze giden bir avukat oldum.
(bkz: doğru mu samet)
Current Ability si düşük olup, Potential Ability si yüksek olan çocuktur.
fm oynamayanlar bilmez.
(bkz: gökhan zan) onun büyüdüğü mahallede büyüdüm. anlattıklarına göre küçükken mahallenin çocukları hatayspor un tesislerinde maç yaparlarmış ama o pek oynatmazlarmış. sürekli hatayspor un antremanlarını izler, ormana kaçan topları gidip getirirmişti. önceleri antreman yapan futbolcuların arasına karışmış devamında altyapı antremanlarına alınmış vs hikayesi başlamış. bende o tesislerde çok maç yaptım hatta iki üç ay antreman a da çağrıldım ama sonra mallığıma gitmiycem ben artık hocayıda sevmiyorum zaten diyerek bıraktım. çocuktuk vesselam.

edit: ben mahalledeki amcaların, abilerin yalancısıyım.
Öyle bir ihtimal olması çok azdır. Çünkü bütün devler bile mahalle maçlarında kendini ispatlamış kişilerdir. Yani en az bir kere milli olması gerekir. Kaldırımın tozunu yutması gerekiyor.
o yıllardaki stilini çözememişlerdir.
(bkz: selçuk şahin) olamaz mı? Olabilir.
artık halı saha maçlarına da alınmayacağı kesinleşmiştir. karşı takım "futbolcu oynatmayın moralimizi bozuyor amk ya" diyeceğinden bizim samet için ikinci bir şok etkisi yaratıp, bu sefer içindeki messi'yi ortaya çıkarabilecek mi merak etmekteyiz.
dönüp arkadaşlarına ne oldu lan ...duklarım demesi beklenir.
büyük ihtimalle türktür.
(bkz: lionel messi)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar