bugün

Apple cihazlarında kutu içinden cıkan nefis sarj aleti.Mıknatıslı ucu sayesinde eyvah yemegi yaktım diye bagırarktan kosan annenizin sarj aletine takılarak guzelim macintoshunuzu paramparca etmesini engelliyor.Birde boyle minik bir led işigı var.Her apple zamazingosu gibi sarj aleti bile olsa cok sık.
MagSafe şarj aygıtı, iPhone'unuzu kablosuz olarak hızlı ve güvenli bir şekilde şarj etmek üzere tasarlanmıştır. Sistem, akıllı bir şekilde koşullara uyum sağlayarak şarj işlemini 15 W'a kadar maksimum gücü verecek şekilde optimize edip iPhone'unuzun kablosuz olarak daha kısa sürede şarj edilebilmesini sağlar.

görsel

insanoğlunun sakarlıklarının haddi olmaması ve ev hayvanlarının çoğalması nedeniyle hayatımıza girmiş bir icattır.
bence apple'ın en güzel özelliği. başka hiç bir markada benzerini görmedim. apple kullanıcısı değilim ama bu özelliği yüzünden beni cezbetmiyor değil.
yeni model iphone modelleri type-c destekli olarak gelecek. takip edeceğim bakalım. eğer şartlar iyi olursa samsung dan geçiş yapabilirim.