bugün

hemen bir sendika kurulmalıdır. bu emekçi kardeşlerime destek olmak için an itibari ile ölüm orucuna başlıyorum.

--spoiler--
yaşasın yazarların kardeşliği, kahrolsun patron düzeni
--spoiler--
ankara'da olduğum için uludağ sözlük grafik dairesi başkanlığı'na kendimi zincirlerek eylem yapmaktayım. artık yeter!
(bkz: evet komikmişsiniz)
birazdan zall'ın gelip tazyikli su ve biber gazı sıkarak dağıtacağı grev.

ayrıca benim maaşım tam yatmış. allahı var patron düzenli yatırıyor her ayın 15inde. vatanına milletine sözlüğüne bağlı yazarlar olarak görevimizin başındayız.

(bkz: grev kırıcı)
(bkz: bu bakınızlar nasıl dolacak)
(bkz: evde çoluk çocuk çokokrem bekliyor)
gidin uludağ sözlük yönetim binasını basın. Gitmeden önce mavi don giymeyi unutmayın yoksa binaya almıyorlar.
entryleri komşunun daktilosuyla giriyoruz, yazıklar olsun!
(bkz: maaşlarımız ödeniyor görevdeyiz)
o değil de hbbia nın maaşı ne kadardır acaba?
(bkz: işçi gardeş patron galleş)
sınırsız internetimin faturasını ödeyemez oldum. internet cafelerde yazmak zorunda kaldım. çevremde çoluk çocuk; abi gel bi counter atalım senle diyor. geçenlerde internet cafenin sahibi salih abi; ahmet lan borcun iyice kabardı, ya artık öde şu borcunu yada bir daha gelme dedi. aq internet cafede bile veresiye yazdırır duruma geldim. bu greve katılmak benim de hakkım.

(bkz: grev gözlemecisi kalem dusmani kalemtras) *
(bkz: alamkkarakterdebittientrygiremiyoru)
(bkz: sözlük yazarlığından gelir elde etmek)
görsel
görsel
görsel
objebi: hacı güzel bi protesto başlığı açalım, kaç karakter kaldı sende?
saipsiz: =(
funkymonarch: onun son 4 tane kalmıştı yavrum ya, niye soru soruyosunuz ki ona? üfff =/
peakseasonsurcharge: ebbek var mı panpa?
beautifuldreamer: ekşi'de temizlikçi arıyolarmış kızlar
saipsiz: am
--spoiler--
uludağ sözlük yazarlarının maaşlarına zam istemesi ve isteklerinin yerine getirilmemesinden dolayı başladıkları grev neticesinde, zall sözlüğü lokavt etti. bütün uludağ sözlük yazarları, ekşi, itü ve hatta inci sözlük kapılarına yığılmış durumda. karın tokluğuna çalışacaklarını beyan eden yazarlar; kara kara düşünüyorlar şimdi.
--spoiler--
acilen ideolojik halay çekme zirvesi yapılmalıdır. *
saipsiz : ttnet yine kesmiş interneti amk
objebi : 3 aydır ödemiyoruz ki olm. sokakta modern ss'i mi satsak lan?
saipsiz : çıktısını alcak para mı var olm ya!?
objebi : doğru diyon. hilmi abi masa 14'le 15'i beşşüzlük uzatsana abi, hemen uzat ama 1 dakkamız kalmış
haftalardır aç geziom lan. yiyebildiğim tek şey makarna. onu bile pişeremiyordum tüp alamadığımdan. kaçak elektirik çektimde kettlede kaynatıom. üstüne sos yapmak için kullanacağım hiç bir malzeme yok. yol parası olmadığı için okula gidemiyorum. parasızlıktan bi peligon bile alamıyorum. bir avm nin kapısından girmeyeli aylar oldu. bizede yazık lan!

edit: borç para yollayabilecek yazarların tekliflerine açığım.
(bkz: öğrenciyim ben ya)
parasızlıktan yuvamızın dağıldığı, hanımın çocukları alıp babasının evine gitmesiyle artık buramıza * geldiği için gerçekleşen eylemdir.

peakseasonsurcharge: benim karnım acıktı, simit mi yesek?
beautifuldreamer: taksim'deki simitçide kampanya var. bir tane çalabilene bir tane bedava, çalsak mı?
funkymonarch: sen çal, ben pss'ye göz kulak olurum.
saipsiz: ben hemen doyamıyom yaa :/
objebi: sizin için jigololuk bile yaparım.
adamlar maaş alıyor, biz buraya girmek için para veriyoruz. *
--spoiler--
son alınan bilgilere göre zall'ın emri ile kolluk kuvvetleri panzer ve toma'larla isyancı yazarların bulunduğu mevkiye doğru yola çıkmıştır. gün itibari ile yaralı yazar sayısı 139'a çıkmışken, zall'ın iletişim daire başkanı tarafından "dış güçler tarafından herhangi bir askeri müdahale uygulanırsa malayatya'yı vururuz" dendi. gergin bekleyiş sürüyor sayın seyirciler.
--spoiler--
(bkz: alli turna) nın da katıldığı grevdir. ne iki buçuk ayı, dört ay önce yazar olduğumdan beri kuruş ödemediler!
anarşist vatan haini başıbozuk tiplerin kalkışmasıdır. birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacımız olan şu günlerde, prim vermemek lazım böylelerine... nicklere bak; kesin bunların yarısı sünnetsiz çıkar...

ermeni ermeni konuşmayın lan, açın, gösterin, ondan sonra...