bugün

ISTANBULDAKI ADRESI NEDIR 2 3 HAFTA SONRA TURKIYEYE GELDIGIMDE TESTI DOLDURMAK ISTERIM. HAFTA SONU ACIKMI? BILEN. BIDE DIGER HASTAALAR ICIN KONTROL EDILIYORMU UYUMLULUGUMUZ, BASKALARI ICINDE YARDIMICI OLABILIRIZ.
Kanım ın örneği zaten kök hücre bankasında var kardeşlerim. Sözlükte kimin hastasına tutarsa emrinizde. Biz inşallah başkasının hastalığına şifa olmaya vesile olalım ki Allah ta bizim dertlerımıze deva yaratsın.
Birde bu konuda sözlüğü taktir ediyorum. Her konuda birlik beraberlik oluşturmak dileğiyle.

Allah şifa versin kardeşimize.
Uşak Üniversitesi ile de iletişime geçebilirsiniz. Kampüsün içinde kan bağışı yeri vardı. Ama tabi ilk senem. Daha bir kulüpte değilim. Nerden iletişim kurulur sizle bilmiyorum.
Allah yardimcin olsun Mert. Moralli ol. Ölümün vakti belli olmaz. insan kanser olur ama kanserden degil trafik kazasından ölür.

Veya trafik kazası gecirir, otopside kanser olduğu çıkar.

Yani umudunu kaybetme, canlı ol diri ol.

Burdaki arkadaşların çabaları da takdire şayan. Hepinize ayrı ayrı tesekkur ediyorum. Dusunceliligi olmasa insanoğlu bir hiç..
............
merak etme krşim iyleşirsin allah var ümit kesilmez ondan .
Up up.

Entry nerede mi gotume soktum amk. Burada iste.
(bkz: hort)
üstte durması gereken başlık.
sabitlenmesi gereken başlık.
Sabitlenmemekte ısrar edilen başlık. Dolayısıyla içten içe " geri bildirim kaygınızı" çoğaltayım afedersiniz de denmeden edilmiyor.
Çaba sarfedenler için emek harcayanlar için kalem kalem bu başlıkları takip eden güzel insanlar için...evet bir karşılık beklenmez elbette ama bırakın da bir şeyler kuruluş amacına hizmet etsin.
Up. Ben bu hafta kan ve örnek vereceğim.
up up up.
iyi pazarlar sözlük. Başlık yukarı.
günaydın millet... sağlıklı arkadaşlar sağlık dağıtabilirler hemde bir şey kaybetmeden. verdiğiniz her kan her hücreyi vücudumuz yenileyebilecek güçte. korkmayın arkadaşlar.. korkaklık bize yakışmaz.. insana yakışmaz...
Metalci arkadaslardan size selam getirdim. Baslik up.
başlığa destek.
Wake up. Net.
Donör olmak eşsiz gelsenize.

Tanım: işbu yazı başlığın gözönünde kalması için tasarlanmıs bu çabanın bir parçasıdır.
Avrupa ülkeleri arasindaki en genc nüfusa sahip ülkeyiz.

almanya kök hücre bankasinin 6000000 (alti milyon) bagislayicisi bulunmakta ve bu bagislayicilarin 2000000 (iki milyon)'dan fazlasi türkiye kökenli. Peki türkiye icerisindeki vatandaslar yaklasik 80000000 nüfusa sahibiz, sizce türkiye kök hücre bankasinda kac kisi kayitlidir? O kadar az ki gurbetciler bile bizden daha basarili.
biri yokmu yardım edecek. aloooooooo
destek.
updullah.
dün türk kızılayında / türkkök'te hallettiğim iştir.

beleş çokoprenste verdiler. bende bisküvisini ayırıp önce çikolatasını yaladım.

gidin verin yani. mersin forum avm yanındaki şubelerinde çalışan arkadaşlar çok iyi çok ilgili ayrıca.
Hadi bir değişiklik yapıp hayat kurtarmak için adım atın.
bugün türk kızılayına 3 tüp kan verdim. inşallah uyuşursak insanlara bir faydamız dokunacak. hadi arkadaşlar el birliğiyle...