bugün

Derhal en kısa zamanda duyarlılık göstereceğim istektir.
Yaşadığım yerde merkezi varmış. Ben gidip kan vereceğim en kısa zamanda.

Neyini eksiledin orospu çocuğu?

4 gün sonra gelen edit: (#31572782)
şu ülkede herkes 5 yılda bir kan verse ölen insanların organları bağışlansa yemin ederim kimse sıkıntı çekmez... umarım kısa zamanda sağlığına kavuşursun.
gereken duyarlılığı göstereceğim istektir.

umarım burası bir işe yarayacak sonunda, umarım.
Herkesin gönüllü olması gereken bi şey çünkü ne zaman kimin başına geleceğini bilmediğimiz bi hastalık inşallah herkes duyarlılık gösterir.
Geçmiş olsun Allah şifalar versin kardeşim. inşallah bulunur uygun ilik. Hepimiz üzerimize düşeni yapalım arkadaşlar hepimizin başına gelebilir.
Gözlerim doldu.
Bir kan bağışı, bir ilik nakli onların hayatı demek. Lütfen duyarsız kalınmasın, herkes en yakın yere bağış yapsın.
En kısa zamanda bağış yapacağım.

Arkadaşlar ben yapmasam nasilsa başka biri yapar diye düşünmeyin lütfen. Hepimiz böyle düşünsek bağış yapacak adam kalmaz dimi.
Allah şifa versin kardeşim. Umarım en yakın zamanda iyileşirsin. Umarım en yakın zamanda ilik bulunur.
en kısa zamanda kan vereceğim. umarım erkenden bulunur.
kan veremiyorum ben ama up lıyorum inşallah şifa bulursun kardeşim.
Ben bunu daha once nasil dusunmem diye kendime kizdigimdir. En kisa surede ben de kan vermeye gidiyorum.
Rabbim sifa versin.
sen iyileşene kadar bu başlık yukarıda kalacak.
inşallah duaların kabul olur geçmiş olsun Yüce Rabbim şifalar versin. derhal gideceğim.
bir kez olsun aynı noktada birleşelim sözlük olarak. tanıdığım herkesi senin için ve başka insanlar için bu duyarlılığa davet edeceğim.
allah şifa versin kardeşim. elimizden geleni yaparız.
twitter hesabıma entry yi sabitledim beni takip edenler sayesinde daha fazla kişiye ulaşılabilir .Twitter hesabı olanlar sabitlesin böylece devamlı göz önünde olur ve daha fazla insana ulaşılabilir.
Kaderin çarkının kelebekleri vurmaması dileğiyle
Up up up.
evet ben de sabitledim.
Yurt dışında bulunuyor olmanız mert'e ve aynı hastalığı taşıyanlara yardım edemeceğiniz anlamına gelmiyor:

görsel
herkes kullandığı diğer bütün sitelerde paylaşsın arkadaşlar.
boş işleri bırakma zamanı. bu başlık başa lütfen.
hep yukarida durmasi gereken basliklardan bir tanesi. Gecmis olsun
inşallah verecek birileri çıkarda, güzel kardeşimiz hayata tutunur yeniden, hep yüzü güler inşallah.