bugün

lys ye 1 hafta kala yapılabilicek şeylerdir. yapılabilen konularla ilgili test çözmeye devam edilmeli ve formüller gözden geçirilebilir. ve oturup sınavı beklemek.
oturup otuzbir çekin. ygs yerine lys'ye çalışmalıydınız.
montla sıçılır.
Üniversite araştırmaya başlayın. Zira tercihlere az vakit kaldı.
hiç boş yere yorulmayın. Artık bir şey yapmanıza gerek yok. Kafanızı dinleyin.
günde en az 3 mat denemesi + birer tane fen/edb denemeleri çözülmeli,
son 5 yılın çıkmış soruları hatmedilmeli,
yanlış yaptığın soruları çözebilmek için kitaplardan ve çözümlü örneklerden konu tekrarı yapılmalı,
karıştırdığın veya tam olarak anlamadığına inandığın konuların internetten video anlatımları izlenmeli,
erken uyunmalı erken kalkılmalı,
telefondan uzaklaşılıp günde min 7 saat ders başı yapılmalı.
sağ üst köşedeki çıkış butonuna basılıp defolmalı gitmeli denemelere başlamalı.

yani, benim yaptıklarım bunlar. tıp kazanıcam. ben gideyim iki lokma integral çözeyim.
başarılar gençler.
Çalışmayı bırakın diyenleri dinlemeyip, çalışmaya devam etmek. Sadece sınavdan 1 gün önce çalışmayı bırakıp dinlenmek ve sınava dinç bir şekilde girmek uygun bir karar olacaktır.
bilgisayarı kapatmakla başlanabilir.
herhangi bir sözlükte üyelik açmak. artık sen de bir işsizsin geçmiş olsun.
neyse yabacak bişey yok artık

https://fbcdn-photos-e-a....49851028_2002644171_n.jpg
Dua etmek olduğu kadar ders çalışmak.
spor yapmak yanında ders çalışmak.
Ye, iç, yat ve gez.
Güllü vazelin almak.
Sözlükte takılmak.
seks
inanılmaz zihin açiyo, deneyin, çok faydasını gördüm universite sınavına girmeden evvel.
bol bol yağlayın gençler, gerçeği görün; siyasilerin oyunları bizim makata kazık olarak girecek. Tamam alüminyum ygsde inandık dershaneler bir işe yaramıyor, lysde çok sokmayın bari.
ayrıca
yeme içme düzeninize dikkat edin, çabk bozulma ihtimali olan besinleri tüketip hastane köşelerinde sürünmeyin. dondurmayı çok yemeyin, peyniri az yaglı ekmegi tam bugday ya da tam tajıllı tüketin. hurma binbir derde dermandır, hurma bulun bi yerlerden ramazan geliyo cıkar her yerde.
sınav oncesi minik bi bar bitter cikolata tüketin, kan akış hızınızı 3 saate kadar top seviyede tutacaktır.
kesinlikle balık yiyin iki akşam
çok içmemek koşuluyla gece gezmesine cıkın, hatta yakında konser varsa bi ugrayın, çok az soru çözün, telefondan mümkün oldugunca uzaklaşın, arkadaşlarla kahve için, evde kitap okuyun, muzik dinleyin.
rahat olun ya, dünyalar gevşeği ben istanbul kazandım, akış önemli, akış muhim.
hiç bir şey. gidin temiz hava alın, stres atın gergin sınav dolasıyla manyamış arkadaşlarınızdan bir müddet uzaklaşın. relax relax bir senedir belki de senelerdir o sınava hazırlandınız elbet bir şey yaparsınız stres bildiğinizi de unutturur.
Çıkmış sorulara bakın.
montla sıçmak insanın kendini hazırlaması gerek.