bugün

görsel
son zamanlarda, hızıyla ilgili olarak, çok fazla capse konu olmuş olan profesyonel futbolcu.
hakkında en beğendiğimse bu fotoğraf oldu.
Son iki maçta fena değildi.
Carole dönünce muhtemelen yedeğe çekilir ama ben bu adamı arka arkaya 3-5 maç izleyip üzerinde ısrar edince göstereceği performansı merak ediyorum.
Belki sezon sonu para veren olur.
12 aralık 2013'te trabzonspor'un sol kanadını nasıl delik deşik etmiş ise şimdi süper lig takımlarının sol kanatlarını delik deşik etmek üzere trabzonspor'a transfer olmuştur.
2.4 milyon Euro karşılığında standart liege'e transfer olmuş kazma.
Son yılların en büyük transfer başarısı resmen.
31 mayıs 2018 tarihine kadar geçerli 1 milyon euro'luk opsiyonu kullanmayıp 2.4 milyon Euro vermişler, şaka gibi.
Dün gece Beşiktaş'ın sol tarafına adeta duvar örmüş sağ bek. Çok güçlü fiziği var. Arkadan yardım gelmeksizin geçmek mümkün değil, öyle bir adam. Motta teşkosu dün hücumda hiç varlık gösteremediği için bu adamı geçemedi bizimkiler. Tosic olsaydı o zaman Cavanda için gerçek bir sınav olurdu bu maç.

ama adam gerçekten ayı gibi, STSL'de fiziğini bu kadar iyi kullanan oyuncuların sayısı 2 elin parmaklarını geçmez diye düşünüyorum. Daha da 25 yaşındaymış, Trabzon'u tebrik etmek lazım sağlam transfer.
ne kadar nokta transfer olduğunu bugünkü trabzonspor-bursaspor maçında göstermiş oldu. kademede çok hata yapmıyor, yapsa da cok cabuk telafı edebılıyor aşırı hızlı.

sade oynuyor. bariz hatalar yapmıyor. bir sağ bekten beklenilen de bu zaten. umarım başarısı daim olur.
çok fena oynayan topçu inşallah nazar değmez. net.
1.8 milyon euro çok para olmayabilir.

fakaaaaat;

trabzonspor'un futbol dışı nedenlerle, tekrar ediyorum "futbol dışı" nedenlerle göndermek için götünü yırttığı bir adama bonservis ödemek yalnızca dursun özbek başkana yakışırdı zaten.

şaka gibi yahu, galatasaray'ı öyle böyle söğüşlemiyor bu özbek kardeşler.

şaka gibi, gerçekten şaka gibi.

uefadan uyarı alan 3 kulüp var, beşiktaş bonservis ücreti vermedi bu yıl. (adriano 600.000 euro saymıyorum)

fenerbahçe yalnızca skirtel için verdi. (van der wiel, neustadner beleş, diego'dan kurtuldular ayrıca)

bunların yanında durumu en kritik olan takım galatasaray, serdar aziz, tolga ciğerci ve cavanda'ya toplamda 11 milyon euro bonservis ve yıllık 8 milyon euro garanti maaş verecek.

bi şaka olmalı bu.
Sabri den iyi bir sağ bek olsa da sonuçta Sabri oynamaya devam edecektir. Eboue geldiğinde bu iş bitti artik bir daha Sabri nah oynar demiştim ama eboue de 2 sene dayanabildi sadece.
şimdiden türkiye ligine gelmiş en iyi sağ bek diyebiliriz. 3 kızkardeşliler hiç bik bik ötmesin. kendi takım taraftarları da bunu söylüyor.

seni bu takıma alanın allah ne muradı versin.

genelde tam tersi söylenir, sövülür. ama bu başka. istisna.
Adam mermiden hızlı koşuyor aq. Biseswar'ı geriden gelip önündeki topu alması, bilek hareketleri attığı paslar muhteşem...
Adam hakkını veriyor.
eyi topçu .olan bosingva reise oldu .
Ahmet çalık yerine cavanda oynuyorsa, bir mucize olmazsa galatasaray puan kaybeder.
espanyol'a satılan sağ bek.

hızı dışında bir numarası yoktu.
ne gitmesi bu özbek kardeşlerden hesap sorulmadan gönderilmemeli.