bugün

Liberya'nın internet ülke kodu.
ks.Lavrensiyum
lightning resist anlamına gelmektedir.
dünyada 32 ülke üzerinde doğrudan satış yapan lider firmalardan bir tanesi. sağlık ve güzellik ürünleri pazarlıyorlar. ve satış temsilcilerine de öyle avon gibi oriflame gibi tırt yüzdeler vermiyorlar. tüm ürünleri aloe vera içerikli ve çevremdeki gerçek kullananlardan anlaşıldığı kadarıyla geçrekten işe yarar ürünleri var.
Zeitgard 2 diye bir makine ile ciltteki kırışıkları ütüleyerek açan marka. Allahım bu almanlar neden hep kaliteli şeyler yapıyor diye düşündürüyor.
Kadınlar aracılığıyla erkeklerin parasına göz diken sistem.
ciddi anlamda güzel paralar kazandıran, ürünleri güzel, kimsenin parasına göz dikmeyen alman markası. üyelerimden 2si arabasını kazandı. dahil olmak isteyen bana ulaşsın.
yatay birebir satış yöntemini uygulayan kozmetik firması.

ürünlerinin neredeyse tamamı aloe vera bazlıdır. genelde kadınlar üzerinden marketing yapar.

araba kazanmak istemez misin diye gaza getirip alt üyelerini çalıştıran liderlere sahiptir.
yatay, dikey her türlü çalışan network marketing firması. araba kazanmak istemez misin diye kimseyi gaza getirmez. .çalışanın kazandığı çalışmayanın oturduğu bir sistemi vardır. zira benim alt üyelerimden 2 kişi arabasına sahip olduğu için, ben sırtımı onlara dayayarak kazaanbileceğimi düşündüğüm için ne arabam vardır, ne de onlar kadar gelirim vardır. asla ve asla diğer network şirketleriyle karıştırılmamalıdır. lrda asla sen altındaki yeye sırtını yaslayarak büyüyemezsin, şirket ve sistemi buna müsade etmez.
ürünleri aloe vera bazlıdır, kozmetik ürünleri chanelle aynı bantta üretilmekte olup, fiyat scalası chanelle göre çerez parası kıvamında ancak aynı kalitededir. ayrıca aloe veralı ürünlerinin pek çok dermatolojik hastalıa iyi geldiği gözlemlenmiştir. merak edenler mesaj kutumu yeşillendirebilirler.
Güzel bir network marketing firması. Ürün kalitesi güzel ve kazanç planı yüksek.
Bi tane spreyi var kasinti gideriyor ve yaralara puskurtuluyor inanilmaz iyi. Ne sinek kasintisi kaliyor ne yaranin acisi. Bir de dis macunu var o da guzel. Onun disinda bilmiyorum.