Buraya gelip ötecek kadar kafaya takıyorsun ama?
Hayırdır ekrem Kendini yeterince rezil edemedin galiba. Dünden beri yediğin lafları sindirememiş gibisin. Alışkınsındır ne de olsa kızları bel altı vurup kendini troll sanmaya. Şimdi de gelmiş nick altımda prim kasmaya çalışıyorsun swh.

Kimse seni şeyine takmıyor, adamdan saymıyor. inşallah fark edersin artık. Çünkü basit adamsın o yüzden ne dediğin de pek önemli değil açıkçası.

Yalnız Son günlerde bu kadar göz önünde olmak hoşuma gitmemeye başladı. O yüzden bu konuda başka entry girmeyeceğim. Kendi halimde yazmak istiyorum. Şahsıma değil yazdıklarıma odaklanın. Bu da konuşsun dursun buralarda ötsün işte.

Edit :dünkü kavgayı da tatlıya bağladık bu arada. Şahsıma yakışmayan lafları etmeyeceğim.
Her kimsen Eksile al bunu da eksile. Üç beş sözlük hesabı daha al oradan da beni eksile.

Siz anca hakareti beğenirsiniz. Seviyeniz bu kadar. Biri gelip buraya iyi bir şey yazınca çekemiyorsunuz.
Söz konusu ekrem ise lovenever haklıdır. Gerçi ekreme karşı herkes haklı.

T: bir yazar.
Değerli kardeşlerim sayın öküzler (erkekleri kastettim)

Lütfen gidip kendi nickaltınıza kusun.

Teşekkürler.

Edit :tüm erkekleri kastetmedim az önceki ikiliyi yahu.
Gayet iyi yazan yazar.
Okumaktan zevk alıyorum, daim olsun.
başlığımı uplamayın allah peygamber aşkına. 5 dk sonra doluşup hakaret yağdırmaya başlayacaklar şimdi.

hiç çekemicem.

editlenmiştir.
Zengin kalkışı seven yazar. Hadi iyi geceler fişne taneleri.
ortam biraz gerildi gibi.

görsel
fazlasıyla kibar ve narin bir ruha sahip yeni yazar. bütün yazıları kendisi gibi olsun.
valla buradan çok berbat bir tartışma başlayabilir reserved.
seri artılayan yazar *
entrylerini beğeniyorum.

iyi yazmalar.
Eko nun seyh dedigi tanrisina mi sövmüs ne yapmis.

Eko iti bu kadar sinirlenmezdi yoksa.
Edebiyata verdiği değer için ona teşekkürü bir borç bilirim. Ayrıca sorduğunuz sorulara tutarlı ve mantıklı cevaplar verir. Sözlükte saygıyı hakeden nadir insanlardandır.
Sen kimsin lan swh.