1. .
  ankaralı, kaliteli black metal grubu...

  " 1999 yilinin basinda Andaç Yesilyurt tarafindan kurulan grup kadrosunu oturtup çalismalara basladiktan sonra sarkilarini Melodik Black Metal tarzinda olusturmaya basladilar.
  1999' un Ekim ayinda tek sarkilik bir promo kayit yaptilar. Bu kayit radyolarda çaldi ve oldukça iyi elestiriler aldi.
  Daha sonra grup kadrosuna yeni isimlerin katilmasiyla eksikliklerini giderdi ve müzikal anlamda daha hizli ilerleme firsati buldu. 2001 yilinda dört sarkilik bir kayida baslayan grup bu çalismayi 'Laments of Dusk' olarak adlandirip 14 Subat 2002'de CD formatinda piyasaya sundu. Büyük bir begeni toplayan 'Laments of Dusk' grubun kendini tanitmasini sagladi. Ayrica E.P. nin ek olarak video görüntüleri içermesi grubun bu konuda da Türkiye de bir ilk gerçeklestirmis olmasini sagladi.
  Bu E.P. den sonra grup birçok toplu albümde ve konser organizasyonunda yer aldi. Bu tanitim albümleri ve konserleriyle de begeni toplayan gruba yerli ve yabanci basinda da genis yer verildi. Birçok radyo ve televizyon programinda yer alan grup yazili basininda dikkatlerini üstlerine topladi ve Yugoslavya'nin en büyük dergilerinden olan 'Metal Express' in kritiginden tam not aldi, daha sonra dergi kendilerine daha genis yer verip grupla röportaj yapti. Bunun sonucunda da Yugoslavyali Rock Express sirketi grubun 'Laments of Dusk' isimli çalismasini yayinlamaya karar verdi bu sayede grup kendini yurtdisinda da kanitlamis oldu.
  Grubun diger bir karakteristik özelligini olusturan, görsel sahne sovlari ve imaj bütünlügüyle de profesyonelligini yansitan grup bu konuda da dinleyicilerinden ve elestirmenlerden takdir toplamistir.
  2004 yilinin sonunda 'Raven Loft' isimli albümlerinin kaydina baslayan grup, bu albümle müziklerini çok daha üst seviyeye tasiyarak 2005 yilinda albümün kayitlarini tamamladi.
  Liriksel ve müzikal anlamda bir bütünlük tasiyan albüm dünyaca ünlü 'Ravenloft' kitap serisinin hikayelerini müzikle bütünlestirerek anlatiyor.
  'Raven Loft' isimli albüm 10 Mart 2006'da Atlantis Müzik tarafindan dinleyicilere sunuldu. "

  http://www.myspace.com/lostinfinity
  ... dolayli zarf tumleci