1. 1.
  23 mayıs'ta iş sanat 25 mayıs'ta ise mersin kültür merkezin'de olmak üzere iki gösteri ile türkiyede ilk kez sahne alacak 7 yakışıklı kardeş. onlara flamenkonun prensleri diyorlar.
  1 ... fevkaladenin fevki
 2. 2.
  dün gece cemal reşit rey'de harika bir gösteri sunmuş ve günümün kalanını mükemmel hale getirmiş harika flamenko grubu, sadece flamenko değil aynı zamanda müzisyen ve dansçılar. Gidilmesi ve izlenmesi gereken sayılı showlardan biridir los vivancos gösterileri.
  ... togomontoylon
 3. 3.
  dokuzuncusu gerçekleşecek bodrum uluslararası bale festivali kapsamında sahneye çıkacak kardişler. 1-2-3 eylül tarihlerinde izlenebilir. biletler 40 ve 80 lira şeklindeymiş.
  ... arturo bandini
 4. 4.
  gece izlenmemesi gereken süpersonik erkeklerden oluşan topluluk. o esmer, uzun dalgalı saçlı var ya, bi zahmet getirin onu bana, bir süre de lütfen rahatsız etmeyin. kendisine ülkemin güzide yöresel danslarından bahsetmek, halk kültürümüzü tanıtmak istiyorum.
  1 ... apple pia
 5. 5.
  4 temmuz cuma günü Bursa Festivali kapsamında açık hava tiyatrosunda sahne alan gruptur. 7 kardeştir. her biri farklı enstrümanlar çalar, ancak en çok davul çalan beğenilmiştir.

  bu gösteriye sevgiliyle falan gidilmez gençler. adamlar ciddi karizmatik. zaten izleyici kitlesinin %95'i kadın. kalan %5 erkeğin de neden geldiğini anlayamıyorsunuz. zira bu adamların fiziksel özellikleri ne yazık ki flamenko'nun önüne geçiyor.
  2 ... dibi dibi rek