bugün

Abzürt komedi dizisidir, bu tür dizilerin de insanlara hayatın sırrını vermelirini bekleyen ''Kurtlar vadisi'' izleyici kitlesi tarafından anlanması beklenmez zaten, anlamaya çalışmayın sadece izleyin bence, izlerken beyninizi bi tarafa koyun kafanız karışmasın.
Amk bok attığı dizileri hatim etmiş keko.

Yav he he. başka diyeceğim bişey yok.

Edit: bir de edit girmiş de konusunu biliyorum tabi, her yere yazıyosunuz demiş.. Hassiktir ibiş seni bölüm bölüm analiz etmişsin. Sağda solda böyle konuşur yazarım da havam olur diye düşünmüş kıvrımsız et beyinli.
izleyen arkadaslara yapilmis büyük terbiyesizlik var. insanlar istedigini izler gidip taytszkral dan izin mi alıcak birde. zaten bu kadar boş ve anlamsız dizi varken bunlar aradan sıyrılan, izleyicinin hoşuna giden bir kac diziden biri.

izlemiyorum ayagina hepsinin de konusunu da biliyorsun o da ayrı bir mantık hatası zaten.
türkiye'de dizi anlayışını değiştiren dizilerdir. kendi izleyici kitlesini oluşturduğu muhakkaktır. ince espriler, absürd mekanlarda garip muhabbetlerin bize yabancı diyaloglarla sunulması ilgiyi arttırmıştır.
video sitelerinde izlenmeye devam edilecek dizilerdir.
titanic - aman finalde gemi batıyor ne biçim film. hiç birini izlemedim ama bu mantıkla dizi, film izlenmez.
sana mi gülelim amk?

Ben de özledim hariç hepsi ayrı ayrı kral dizilerdır.
oyuncularının şahsına münhasır olmasından mütevellit ilgi gören dizilerdir. senaryolarının orjinaliğini de hesaba katmak lazım gelir.
tabi dizilerde aslında birbirini boynuzlama, çarpık ilişkiler, tecavüz vb olaylar olmalı. yada komedi dediğimiz diziler her tarafı dekordan olan kamu spotu gibi olmalı. diziler halka yakın değil zengin tabakayı anlatmalı. leyla ile mecnun izleyen bir kişiye sorsan dizide kendinden bir parça bulur zaten sevilmesindeki en büyük nedenlerden biri budur. yada işler güçlerde sürekli işi ters giden insanlar ( doğuştan cenabetler ) kendilerini birazcık olsa bulabilirler. kardeş payına gelirsek yıllarca babaları tarafından bir hiç olarak görülmüş metin ile ali gibi ne kadar insan var toplumda metin ile ali sırf babalarına yaranmak için ne kadar çabalıyorlar. ben de özledim burak aksakın bildiğin hayal dünyası valla onu oturup gerçek hayatla bağdaştıramazsın eğlence amaçlı o dizi. ben buna bir de üsküdara giderkeni katmak istiyorum izleyen bilir orda da erdemin aslında babasını ne kadar sevdiğini fakat erdeme göre babasını zamansız kaybetmesi üzerine babasıyla paylaşamadıklarını babasının hayaliyle paylaşmasını anlatıyo.
demek istediğim bu iki adam burak aksak ve selçuk aydemir kendi absürd dünyalarında herkesin içinde kalan bir notaya temas edip o dizide izleyicilerine kendilerinden bir nokta bulmasını sağlayabilen insnlar.
he yarram he,

sana cevap veren elimi de sikiyim hiç rahat durmuyor.
uzaylı Zekiye yi izlemiş biri olarak bence tüm bu diziler 10 üzerinden 8.
Leyla ıle mecnun, fakat kardes payındakı karakterlerde harıka.
Türk televizyon tarihinin en kaliteli dizileridir, net.