bugün

Onun ben amına koyum kalecisidir.
Dinden imandan çıkartandır.
Az küfür yememiştir bu gece. Haketti.
2007 yılında beşiktaşa gol atamamış tek mevkinin oyuncusudur.

hahahahahaha..
Bizde leo franco vardı aynı.
Beckham seviyesi yakışıklılığa sahiptir. Yeşil sahalarda ender bulunur.
şu an onun yerinde olmak istemediğim kalecidir.
Adamın tipi yeter lan zaten yaşı da genç istiyorsa futbol hayatı bitsin, bugün istese manken veya oyuncu olur.
liverpool kariyeri bitmiştir.
Ben göremedim kalede kaleci var mıydı bu akşam?
o kadar hata yapmasına rağmen maç boyu hiçbir üzüntü duymayan (duyduysa dışarı vurmayan) kova kalecidir...
Adam yakışıklı. Yiğidi öldür hakkını yeme. Ama maçta fena taklaya geldi.
Dudek abimizin 2005’te kurtardığı Liverpool’a yakışmayan hareketlerde bulunmuştur .
Bir bakıyorsun çocuk bugünden sonra acayip hırslanıyor ve Dünyanın en iyi kalecisi oluyor. Olur mu olur, bazı insanların başarılı olması için böyle şeyler yaşaması gerekiyor.
Yazık oldu.
bir bakıyorsun çocuk bugünden sonra acayip hırslanıyor ve dünyanın en iyi kalecisi oluyor.

olur mu olur, dünyanın en iyi kalecisi fabri’nin de başına böyle bir şey gelmişti. ÇAlım atmaya çalışmıştı, atamamıştı. Sigara almak için büfeye girmişti viceroy almıştı, marlboro almamıştı. Sonrası malum.. bazı insanların başarılı olması için böyle şeyler yaşaması gerekiyor.

Hahahahahaha
Bale'dan efsanevi bir gol yiyen kalecidir. Adam çok güzel attı valla adamda suç yok.
Açık ara en yakışıklı kalecidir...
Bak aklıma geldi akşam akşam gene sinirlendim ibneye. Senin tutacağın topu sikeyim.
Adı olan kalecidir. Adı loris karius. Neden yeniden başlık açarsın ki ?
Hataları büyük olmuş kaleci.
her kaleci bu tarz hatalar yapar lakin hepsini aynı maça sıkıştırmak ayrı bir beceri. Zaten eleştirilmesi de bundan ötürü.

Benzema’ya beleşinden güzel bir gol attırdın, gaza gelmişsindir, heyecan yapmışsındır anladık. ikinci gole yapacak pek bir şey yoktu, bale hayvanatı astı köşeye rövaşatayı.
Ancak üçüncü golü nasıl yedin yahu. Elemanın topu Tutmaya mecali yoktu resmen. Neymiş, top Havada kavis almış. E buna falso diyorlar zaten. Baktın sert geliyor yumrukla bari.

Neyse, toparlar. Daha da parlar. Tek maç ile yargılamayın derim.
=ılegen.