bugün

ders çalışmaktan sevgili yapmaya zaman bulamayan insandır.
liseden sonra kariyer yaptıysa her kız peşinden koşar.
endüstri meslek lisesinde okumuştur.
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
erkek lisesinde okuması muhtemel kişidir. Hani bu cemaatlerin kız erkek arası 5 km kuralı olan okullar.
(#15798682) farklı başlık aynı cevap.
bir meslek sahibi olmuştur.
gelip geçici bir ilişki yerine ciddi bir ilişki istemiş olabilir.
Cırkındır.
valla bunlardan biri de benim. ne çok çalışkandım ne de bu konuda istekliydim. kız arkadaş çevreside az idi üstelik. hatta yan sınıflardan gelen birkaç çıkma tektilifini geri çevirmiştim*. üniversite yıllarında böyle olmadı tabi. insan büyüdükçe kendini daha bir hazır hissediyor ,daha bir cesaretleniyor bu ilişki olayına.
fuzuli işler yerine kendini derslerine ve kültürel gelişimine adamış insandır. Yaşıtlarından daha zeki olması da kuvvetle muhtemel.
(bkz: Forever Alone)
yapılabilecek en büyük hatalardan birini yapmıştır. ileride ilk kez birinin elini tutmak, öpmek, sevmek istediğinde, çevresinin o aşamaları çoktan geçmiş sex meraklısı insanlarla dolu olma ihtimali yüksektir. ha kendi gibi insanlar bulabiliyorsa yine bulsun, zor diyorum ben sadece.
kardeşime ve anneme de bakan olur anlayışı güderek kimsenin kızına veya kardeşine yan gözle bakmaz.
Liseden o işleri öğrenemediysen o hayat öyle gider. Tabi istisnaları da bulunur bunların, üniversiteye girme ile açılan bu tayfanın kızları aşırı kaşar erkekleri de aşırı abaza olarak gezinip dururlar.
Çoğunluğu ilerleyen yaşlarda görücü uuslu evlendirilen kişilerdir .
(bkz: yazık lan kimin çocuğuysa)
çirkindir, kimse bakmamıştır.
benim lan bu... Üniversiteyi bile sevgili bulamadan bitirecektim nerdeyse. Kafasına uyan birini bulamamıştır. Ciddi insandır.
Hayatının aşkını aramıştır. Bir zaman sonra bulamayacağını anlayınca koyvermiş gitmiştir ve sahte sevdalara yelken açmıştır.
Bu gidişle bende onlardan olacağım galiba.
Olmasi için çabalamis ama karsilik bulamayınca kendini koyvermis hayati da boka bağlamış kişidir.
--spoiler--

lise'de sevgilisi oluyor muymuş insanın?

--spoiler--
kasıntı değildir. sülalesi rahattır.
Meslek lisesi mekatronik olunca 28 kişilik sinifta 1 kiz bile yoktu amk bende oyle başka siniflardan birilerine heleki kiz ise zor açilirim cunku kendi sinifindakibkisilerle dolu olur etrafi malum meslek lisesiydi amk.
Liseyi 16 yaşımda bitirmemden mütevellit olsa gerek üniversite 3 e kadar olmamıştır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar