bugün

liseliler harbi harbi sözlüğün bokunu çıkarıyorlar. bol bol trollü yorlar. aptalca açılan başlıklar, cinsel içerikli başlıkların revaçta olması, bir çogu da akit maalesef.
Haziran-eylul ayları araliginda yasanan durumdur.
olması yüksek olan olasılık.

benim merak ettiğim cinsel içerikli başlıklar. lan ben mi acaba sekse çok doydum yoksa siz mi çok açsınız. ben niye göremiyorum o başlıkları.

mal mal yorumlar yapıyor bu liseliler ama cinsel içerikli başlık göremedim ben.
yani bu başlık da sözlüğün bokunu çıkarmaya yönelik. eleştiriyorsak yapmadığımıza emin olalım.
çözümü olan sorundur. hatta iki çözüme sahiptir. basit bir hesap yapalım hemen.

--spoiler--
1-) sözlükte durmamız için biri bizi zorluyor mu ? hayır. demek ki çıkış butonuna ya da sağ üstteki çarpıya basıp sözlükten ayrılabiliriz.
2-) sözlükten ayrılmak istemiyor muyuz ? sözlüğün daha iyiye gitmesini mi istiyoruz ? o zaman sözlüğü ve başlıkları eleştireceğimiz sürede her gün en az 3 bilgi entrysi girebilir ve sözlüğe katkı sağlayabiliriz. haftada 21 ayda 630 bilgi entrysi eder.
--spoiler--

dolayısıyla troll ve futbol fanatiği yazarlar kadar sözlüğü eleştirip çözüm üretmeyenler de sözlüğe katkıda bulunmaktan uzaktır.

not: bu tespit herhangi bir yazarı hedef almamaktadır. sadece sözlüğü eleştirip çözüm önermeyen zihniyeti sorgulamaktadır. üstünüze alınıp cevap vermemeniz kuvvetle ve önemle rica olunur. *
azicik takip etsen, gerçek bir yazar olarak sözlükte oldugumu anlarsın ama hep diyorum ilk altı ay anne sütü şart.