bugün

lise öğrencileri ile takılmayı çok seven bilmiş yazarların sözlükte nick altı entry'leri ile yapmaya çalıştığı savunmadır..

ders notu ya da başka bir nedenle sözlüğe üye olmuş daha sonrasında 15-20 tane kaşarlaşmış ama kişiliği bir türlü oturmamış yazarlarla arkadaş olan lise öğrencisinin en ufak bir tepki alması sonucu bu kaşarların ortalığı ateşe verip "ama o daha çocuk", "abisi o liseye gidiyor" tarzında ya da entry ile yavşakca bir savunma güvenlik kalkanı oluşturmaları ile gerçekleşir..

lan düdük nereye giderse gitsin bizene! liseye gidiyorsa lise öğrencisi gibi takılsın.. msn'de iki sohbet ettiniz diye kankiniz olmuyor onlar sizin sapık herifler.. pislikler..
diğer yazarlardan pozitif anlamda hiçbir farkı olmamasına rağmen, pozitif ayrımcılık yapılan yazardır. ayarı yediğinde hemen abileri üşüşürler. "erkekseniz tek tek gelin lan" kıvamındadır hepsi de. sanki dünyayı kurtarıyorlar. böyle tipleri de görünce gözlerim yaşarıyor vallahi.

"amaa o dahaa liseye gidiyooooo.." derler hemen abileri.. sanki benim için gidiyor! ne yapalım gidiyorsa? ne olmuş yani, gidip başını mı okşayalım, nick altı yalakalığı mı yapalım biz de?

sevecen abileri ile ilişkilerine hasta oluyorum. hani çocuklar düştükten sonra pek canları acımasa da başlarına üşüşen ve "ayy cnmm noolduuu? kıyamamm sanaa" diyen ebeveynleri gördükten sonra "hüaaaaaa!" diye iğrenç bir çığlık atıp ortalığı velveleye verirler ya. bunların ki de o hesap. sanki burası liselileri koruma ve sözlüğe kazandırma derneği.. te allahım yaa.

edit: oy kıyamam sanaaa ben *
sadece lise öğrencisi olduğu için değil başına bir felaket ** gelmemesi için korunması gereken yazar.
(bkz: kızma amcası daha çok cahil) *
sozlukte bircok ornegi bulunan, genellikle de arkadas cevresi tarafindan korunan; sevgi pitircigi cemberi dahilinde diger yazarlarin gazabindan korunulmaya calisan yazardir. nick altinda ayni yazarin alt alta 10 entrysi bulunur, arim balim petegim der hepsinde; yildizli bakiniz verir muaah diye.

taksim'de sallandiracaksin bak bir daha yapiyorlar mi.
koruyanla korunanın arasında duygusal bağ olduğu da rivayet edilir.
korunmasının sebebi liseli olması değildir.