bugün

Hayata geçecek Yeni lise yönetmeliği maddesi.

Çocuk gelinlerin daha da çok artmasına sebep olacak uygulama.

Yazık.

http://www.kamudan.com/li...ilik-izni-cikti-2939.html
ümmetçi puştların körpe gelinler alabilmesi için devletin yapacağı düzenleme.

suudi arabistan şeyhülislamından ne farkınız var?

allah belanızı versin...
(bkz: akp nin pedofili açılımı)

not: puşt sıfatı tüm ümmetçiler için değil, pedofil zaafiyet gösterenler için sarfedilmiştir.
Liseliler yaşadınız; artık lisede okurken evlenebilir, çocuk doğurabilir, son sınıfta okula giderken kreşe bıraktığınız çocuğunuzla teneffüslerde oynayıp çıkışta eve birlikte gidebilirsiniz. (alıntı)
nasıl bir saçmalıktır bu ya?
ders esnasında bir kızın ''doğuruyorum hocam'' dediğini düşünsenize bir...
(bkz: allah ım bunları da mı görecektik)
Yasayı çıkaranların zihniyetlerine göre 2 de çocuğu olması gerekir.
üniversite öğrencisi bara giremezken lise öğrencisi evlenip çoluk çocuğa karışabilir... türkiye'nin gelecekte ne kadar dandirik bi ülke olacağının ön izlemesini yapıyorum her sabah. alkol tüketme konusunda kendi başına karar alamayacak kadar iradesiz insanlar çocuk yetiştirebilsin sağlıklı toplum budur.
abazaların beklediği karardır o kadar adam nasıl duruyor hala anlamış değilim.
pedofili severleri sevindirecektir. turistin orası burası göründü diye zırlayan insanlar buna ses çıkarmazlar.
kadınların yeniden evlere kapatılıp, rahatça "dindar" nesiller yetiştiştirmesini amaçlayan çalışma. Ayrıca öğrencilerin devamsızlık hakkı artırılıp, sınıf geçme kolaylaştırılacakmış. Eğitimli insan sayısını azaltıp, istediklerine daha da rahat ulaşabilme amacında olanlar mı var,ne?
ey vatandaş! susma...

susma ve tepkini ver.

düşün ki bir kız çocuğun var lise 1 talebesi.
derslerinde başarılı, kıvır kıvır örgülü saçları var...

ve sapığın biri kızını gözüne kestirip tecavüz ediyor.
mecbur kalıyorsun evlendirmeye.
lise 1'e giden kızın tecavüzcü bir sapığa kadın oluyor...

susma vatandaş düşün...
lise 1'e giden kızını şerefsiz, pedofili bir ümmetçi puşt gözüne kestiriyor.
günlerce onu takip ediyor, çarşı, pazar, okul önü...
senin tüm bunlardan haberin yok.

ve bir akşam evinde otururken zil çalıyor.
tanrı misafiri kisvesiyle geliyorlar evine, 15 yaşındaki kızını 35 yaşındaki orospu çocuğunun tekine istiyorlar.
"allahın emri peygamberin kavliyle..."

"nasıl olur?" diyemiyorsun.
zira senin devletin liseye giden kızlara evlenme iznini yasalaştırmış, ve sen o hükümete oy vermişsin.

irkiliyorsun birden.
kendinden tiksiniyorsun. "ellerim kırılsaydı da atmasaydım o oyu" diyorsun, ama nafile.
iş işten geçmiştir.
pedofili puştlar kızına göz dikmiştir artık.

sen vermesen de kim bilir?

vatandaş susma...
ananı siktiler yıllar yılı. susma...
şimdi de kızına göz diktiler vatandaş. haykır, susma...
çok sayın (!) milli eğitim bakanliginin yeni eğitim sistemindeki uygulamalar (doğrusu,sacmaliklar)dan biridir.

getirilen değişikler artık takip edilemeyecek düzeyde süratli. nereye doğru gidiyoruz,bir anlasak.(anlasam demedim ,olmasi gereken,toplumca anlaşılması..)
fakat bu gidişle,bu da zor.
rte'nin 3 çocuk politikasına uygun bir hareket. eğitim sistemi de tamamen değişiyor.
nereye gidiyoruz? takip edemiyorum, biri bana açıklayabilir mi?
bir başka saçmalıktır. diğeri de atatürk ilke ve inkılapları' nın kaldırılmasıdır. zaten hem müfredattan hem de sosyal hayattan kaldırılması beklenmekteydi. gelişmeleri hayretle izliyoruz. hatta aziz nesin' in dediği gibi izliyoruz : '' du bakalım nolacak''
Örümcek kafalı cemaatlerin nüfus artışını arttırması için yapılan bir uygulamadır. Ne diyelim yakında 6 saat kuralınıda getirirler. Bizde bu ülkeden basar gideriz.
güncelleştirmedir o. yersen tabi.
artık, benimle çıkar mısın yerine benimle evlenir misin? Kullanırlar.

Artık okul müdürü, matematik öğretmeni vs şahit olur, düğüne katılırlar.
nasıl bir mantık olduğu sorgulanması gereken hadisedir. zihniyetin ulaşmak istediği amaç nedir? küçük yaşta evlilikler olarak mutsuz insanlar yaratmak m? daha kendine bakmayı bilmeyen adamlara bir küçük kadının ve belki bir çocuğun sorumluluğunu yüklemek mi? gittikçe dibe batış diye buna derim ben. yazıklar olsun sizin bu zihniyetinize! yeni eğitim sistemimiz için daha hiçbir şey bunlar. 4+4+4 nedir ne değildir bilmediği halde "başbakanımız söylüyorsa doğrudur inşallah." diyerek cevap veren amcalara gelsin...
insanın kanını donduran bir karardır. çok değil, on yıl içerisinde nüfus patlamasının meydana gelmesine sebep olur. ayrıca, artık "haydi kızlar okula(!) değilde, haydi kızlar kocaya" kampanyaları başlatılır.
mütemadiyen küfrettiğim karar. ayrıca bu başlığın daha çok entry almasını istiyorum.
gün itibari ile yönetmeliğe giren madde olmakla birlikte, artık evlenme yaşının da 16 yaşına falan düşmesine neden olacak hadisedir. aydınlık geleceğimiz okulu bırakıp erkenden evlenerek karanlığa gömülecektir.
http://www.kamudan.com/li...ilik-izni-cikti-2939.html
(bkz: Göğüsleri tomurcuk gibi kabarmış yaşıt kızlar)

bu dini savunanların almış olduğu karardır.
tavsiye edilen "en az 3 çocuk"un bir an önce gerçekleşmesi için atılmış adım.
son zamanlarda çıkan en iyi kanundur.

ne lan her aklına gelen yerde yiyişiyolar.

evlensinler de kurtulalım şunlardan...
milli eğitim bakanlığının başının altından çıkmış kararlardan biridir; hani şu top kaleden dönünce yeni düzenlemeyle milli bayram kutlamalarını kaldırmak için tekrar düzenleme yapılacağını beyan eden adamın bakanlığı..

milli olması durumu bu kurumun sadece isminde geçiyor artık, badem bıyıklı hocalarınız öğrencilerinden kendine eş bakacak şakirtler gözünüz aydın.