bugün

fingirdeşmeyin lan.
Piremses ayağına bütün kızları nickaltına toplayıp harem kurmuş yazar.
Düşüyor demek ki böyle.
Biz de nickimizi alkoliçe oldum falan mı yapsak napsak? *
hatun pompalamak isteyen ve bu uğurda sözlükteki bütün kızlara yanaşan ama nedense hep friendzone'a atılan bir kardeşimiz. hain kızlar hep bu kardeşimizden faydalanıyor. yazık lan.
Mala hususunda yetkinliği kadar berberlerin de dayama odağıdır. Dayamasın diye iranlı entelektüel bir berbere gittim, o da felsefe ayağına değindi bana bayağı.

görsel
görsel

Naif bir yazar.
keşke benim sevgilim olsa.
Artık yatarken kendi kendinin üstünü örtmesini öğrenmesi gereken yazardır.

görsel
Küçüklüğünde de aynıydı kerâta. Elinde kitapla, entel sakalıyla doğdu..

görsel
Acayip, feci sempatik yazar.
Def ol.

görsel
görsel
görsel
Geceleri ince pikeyi narin bedenine kondurarak sevimli öpücüklerle uyutulması gereken yazar. Üzülsün istemem.
Pikeyi tepikleyerek açıp beline soğuk çarpmasın. Uslu ol tamam mı? Güzel kıs.
"Arkadaşlar üzerimi örtebilir misiniz?"
Sol framede sürekli kadın kahve ve kitap basligi acip kendince marjinal bir meta yaratmaya calisan, usulca entelektüel bir imaj portresi cercevesinde saf ve temiz uludag kizlarinin bilincaltina oynayan, pastoral yazimin etkisinde kalip muhtemelen fransa isvicre sinirinda yasamak isteyen yazar.

edit:yurtdisi icinde bir ukte kalmissa bana ulasabilirsin sevgili yazar masraflarin benden
Helal olsun yazarı. Meriçlik yapmadan bu kadar kadını nickaltına toplamak çok değişik bir olay, ilgiyle izliyoruz.

Her hafta hesap silip, yenisiyle geliyor ya keramet orada galiba. Hemen gidip hesabımı silip, Yeni üyelik alayım. *
Erector sayesinde imana iştirak etmiş yazar. Alkolik bey, bu duayı okursanız dileğiniz gerçekleşir.

görsel

Ayrıca kızlar beni açık oylamasın iq, huylanıyorum.

Not: thomas Aquinas'ın selamı var.
Kim bilir kime mesaj atıp bu ahlaksız teklifi götürecekken yanlışlıkla bana mesaj atmış yazardır.

Bana yanlışlıkla yazdığına inanıyorum, inanmak istiyorum. Aksi bir durumu kaldıramam.

Pragmatist bir şekilde kötü Emellerine beni alet etmek isteyen yazar. Allahtan ‘Nietzsche okuyup nihilizm tartışalım mı?’ Demedi. Dese düşerdim.

Edit: alttaki entryde inkar eden yazar. Kapı gibi profil fotoğrafındaki kolu koydum oraya.

görsel
Oh oh, Nick altı kullanılmayan görüntü paylaşım platformundan çıkıp montaj paylaşım odasına da dönmüş yazar.

görsel
Çok kız kankası olduğundan şu sözlükte en sevdiğim yazardır artık kendisi.
Kanka sorsana sevgilisi var mıymış? *
yerim onu ben ya..

minnoş..
Ağzına uçan tekme attığımın kıl yumağı.
Şu an bıcı bıcı yaptırılan primat.

görsel
0:00 0:36
seksi ses tonumla anlamsız kelimeler söyleyerek uludağ kızlarını yatağa atmalıyım.
kahraman deniz isimli sanatçının suç mahalli şarkısının klibinde oynayan yazar.*

Durduk yere ifşa edesim geldi.

Belki de kendisi direkt kahraman denizdir onu da bilemedim şimdi.
Değerli bir yazar. Şu sıralar ne okuyorsun?