izmir de bir yerleşim yeri.
Nam-ı değer izmir'in texas'ı. muhteşem bir yer. Gece civarlari köpek kurt ulumalarina karışan yolculuğunuzda karanlıktan heran fırlayabilecek bir mutantla karşılaşabilirsiniz.
izmir'de çarpık yapılaşmanın merkezlerinden bir tanesi. izmir'in, kadifekale'den sonra en güzel körfez manzarasına sahip semtidir. limontepe'nin doğu yamacında ağırlıklı olarak yozgatlılar yaşamaktadırlar. batı ve üst kısımları ise kırolar tarafından işgal edilmiştir.
izmir'in son gelişen nezih muhiti. rezidansları ve gökdelenleri ile ünlüdür. haftasonları insanların akın akın gittiği yerdir. *
adını şu anda ilk defa duymuş olduğum yerleşim yeri.
Güzel manzaralı bir terasa, balkona çıktığınızda bütün izmir' i ayaklarınızın altına alınacağı bir yer. Halk yeni yeni düzeldi. Belediye şu sokak köpeklerini toplayıp uzak diye Limontepe, Cennetçeşme tarafına atmasa daha iyi olacak. Mahallede % 50 Kürt % 45 Alevi % 5 diğerdir.
Sınavım buraya çıkmıştı. gece yatamadım dersem yeridir. Herkes sınav stresi için zannetti ama ben can güvenliğim için strese giriyordum kimse bilmiyordu. Neyse sabah oldu bir gittim en az iki çevirme. Bir grubun Hayırdır bileder ne işin var burada demesiyle heeğğ abeeğ sınavım vardı hemen gidiyorum zaten buradan kelimesini söyleye söyleye yarı baygınlık geçirmiştim. Otobüs durağına her yaklaştığımda arkama bakmaktan boynum ağırmıştı. Tipi bozuk barzo adamlar yüzünden tecavüze bile uğrayabilirsiniz. En unutamadığım anılar arasındadır.
güncel Önemli Başlıklar